Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy összejött?...

Lehetséges hogy összejött? Járt már esetleg valaki így?

Figyelt kérdés
A párommal 2 hete voltunk együtt minden védekezés nélkül.(Ha jól emlékszem nem sikerült teljesen elmennie bennem)A mellem elkezdett feszülni és a hasam ott lenn szúr úgy, mint amikor menstruálni készülök de ilyen még sosem volt hogy ilyen hamar jönnének meg a menstruációs tüneteim hiszen majd csak 28-29-30-a körül számítok rá mint mindig. Olvastam ilyet hogy ez a pete érés vagy hogy olyan mintha megjönne de aztán mégsem, nem tudom eldönteni mi lehet ez, járt már valaki így? Bocsánat ha nagy marhaságokat kérdeztem de annyira szeretném és ilyenkor az ember kicsit talán elveszíti a józan gondolkodást. Arra gondoltam hogy 28-a reggel tesztelnék(x-epil) Köszönök minden választ!
2013. nov. 25. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

"Olvastam ilyet hogy ez a pete érés"


Aligha. Azt a várható menstruációd előtt két héttel éreznéd. Akkor van az ovuláció.


A "mindjárt megjön érzés" viszont igen, ugyanúgy jelenthet terhességet is, mint menstruációt.

2013. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végül teszteltél? Mi lett az eredmény?
2014. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív lett :( De tovább próbálkozunk! :)
2014. jan. 2. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!