Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terheléses vércukor mérés...

Terheléses vércukor mérés előtti napok?

Figyelt kérdés

A dokim nem mondott semmit, hogy figyelnem kéne akármire is előtte, de neten nézegettem miről is van szó összeségében több oldalon is olvastam, hogy a vérvétel előtti legalább 3 napban minimum 150 szénhidrátot be kell vinni a szervezetbe, nem kell megvonni semmit.


Hogyan befolyásolja az eredményeket ha nem volt meg a 150?

PCO-m van és IR miatt lesz a vizsgálat, 2 éve sokat fogytam majd előjöttek a rosszullétek ha nem ettem és normál étrend mellett híztam (volt benne teljeskiörlésű kenyér néha ezt most teljesen elhagytam).

Mióta megtudtam, hogy PCO-m van figyeltem a szénhidrátokat, cukrot azelőtt sem fogyasztottam de a lisztet, tésztaféléket teljesen elhagytam, úgy hogy éhezés nélkül elegendő energiával nem vittem be 130gr szénhidrátnál többet, igy a hizás megállt és stagnálok azóta.


A kérdés annyi, ha nincs meg a megfelelő mennyiségű szénhidrát a vérvétel előtt, befolyásolja a teszt eredményét? Ha igen milyen irányban?


Persze ha valaki ért ezekhez, én nem :)

Köszönöm előre is :)



2016. okt. 18. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Cukorterhelés előtti napokban ugyanúgy kell étkezni mint ahogyan szoktál.

Pontosan arra kívancsiak, hogy úgy milyen az értéked.

2016. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell változtatni, vagy extrán figyelni. A normál értékekre kiváncsiak nem másra!
2016. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom a válaszokat :)
2016. okt. 19. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!