Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összejöhet a terhesség a...

Összejöhet a terhesség a ciklus végén? (30 napos ciklus esetén a 28 napon? ) És ha esetleg igen utána jelentkezik a vérzés? Járt valaki így?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem összejött ìgy, nem jött meg utána
2016. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem lenne gond ha baba lenne,tervezzük csak gondoltam megvárom a menzeszem (spirál után vagyok) de gondoltam mehet élesben is a dolog hiszen 2 nappal elötte biztos, hogy nem lesz semmi "gond". Nem igazán szokott késni. Most viszont se híre se hamva a menstruációmnak.

Vasárnap voltunk együtt a 28.napomon. Ma van a 30.ciklus napom és nem jött még meg. Csak gondoltam kérdezek,hátha járt valaki így. Nem tudom..

2016. okt. 18. 20:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze az is lehet, hogy 2 nap után elönt. Csak szép ciklusom van szinte tökéletesen jött meg. Mindig éreztem is elötte, hogy mikor fog megjönni. Most viszont semmi. Meglátjuk!
2016. okt. 18. 21:01
 4/4 anonim válasza:
Szept. 8an volt meg utoljara, 30-31 napos ciklusaim vannak. Elvileg szept. 24-25 volt p.è.m, voltunk is egyutt. Ma voltam dokinal, mert nem jott meg, erre kiderult h okt. 2. korul fogant a babank ☺ jo hosszu ciklus, kesoi p.è.
2016. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!