Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este 8-kor szoktam a fogamzásg...

Este 8-kor szoktam a fogamzásgátlót bevenni. Az új ciklus 5. tablettáját azonban csak másnap reggel 8.25-kor vettem be. Ez ugye alig 12 és fél óra késésnek számít. A tájékoztató 12 órás határról ír, számít az a 25 perc?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

az a 25 perc mindegy, de a 12 óra elég sok. ha 2-3 órán belül pótolod nem baj. de a 12 óra a maxiumum.

én a helyedben a hónapban kiegészítő módszerrel is védekeznék,főleg mivel első héten vagy.

2016. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk h számít-e, mindenesetre 7 napig használjatok pl. óvszert is, ez a biztos. Ezt írja egyébként a betegtájékoztató is.
2016. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lett belőle baj? Sajnos én is így jártam és most félek egy picit, mert azt írták a neten, hogyha volt aktus az elmúlt egy hétben, akkor esély van terhességre. Szóval nem feltétlen csak az ezutáni aktusoktól lehetséges. Ezért félek, mert most mindenképp kiegészítő védekezést fogunk alkalmazni, de ettől megijedtem
2016. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!