Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki túl korán érzett terhesség...

Aki túl korán érzett terhességi tüneteket! Végül lett pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Ha sikerülne a hónap kb most lenne a beágyazódás. Émelygek, szagundorom van. Igazából IBS-es vagyok ami bizonyos időnként elég durva szóval lehet csak ezért.. mégis az eszembe jutott, hogy itt sokan vélték korai tünetnek.

Ismerem a biológiai részét, tudom, hogy nincs még HCG. Tényleg csak tapasztalatokra lennék kíváncsi! Köszönöm!


2016. okt. 18. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap múlva kéne megjönnie remélem nem fog. Érzékeny vagyok a szagokra sokat eszek érzékeny a cicim hétvégén csinálok tesztet
2016. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Szeptember 18 volt meg utoljára és október 2-án voltunk csak együtt lányra gyúrunk

2016. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nemvárt előtt 2 reggel hánytam,szédültem és nem bírtam rágyújtani,pedig dohányoztam,mindezt 1 héttel az esedékes mensi előtt,a tesztem viszont csak 6 nap után lett pozi. A baba is kisebb az uh-ok alapján,mint a mensi szerinti kora. Azóta sem értem,hogy érezhettem ezeket olyan hamar,főleg,hogy teljesen abban a tudatban voltam,hogy biztos megjön mert görcsölgettem,szóval nem dumáltam be magamnak... 15hkm
2016. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam két terhességnél is hamarabb jöttek a tünetek, mint sem kimaradt volna a havi. Mind a kettő már itt van mellettem. :)
2016. okt. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy azonnal megéreztem illetve pozitív teszt előtt egy héttel párom is mondogatta hogy te terhes vagy....
2016. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én párom is mondja hogy látszik rajtam az arcomon és más is észre vette. Tegnap kínai kaját kívántam ettem is belőle később már a szagától voltam rosszul 2 nap múlva kellene megjönnie de remélem nem fog bár pé. Előtt 5 nappal nem hiszem hogy összejött
2016. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként azóta semmi gyanús csak a hasam görcsöl de lehet csak beképzelem. :D Hát bizakodó vagyok. Aki szintén pozitív tesztet remél hamarosan, drukkolok! :)
2016. okt. 19. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem esett jól a cigi, azóta nem is gyújtok rá, gyakori vizelési inger, görcsölés-de fura volt, mert általában másnap már megjön,a nemvárt napján már a melleim is fájtak, ebből már tudtam hogy baba van, erős pozitívat teszteltem. 6 hetes pocaklakó
2016. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem 6 nap múlva kellene megjönnie de tegnap óta görcsölök es faj a derekam ami menzesz elott szokott fájni. Nem tudom mire vélni. Remelem hogy baba miatt van. Sem de próbálom nem bele élni magam. Szerintetek?
2016. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet beágyazódás nekem első babámmal nagyon görcsölt a hasam 7. dpotól. Valamennyire most is de most nem olyan gyanús, mint akkor volt.
2016. okt. 22. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!