Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal kis babát szeretnék...

A párommal kis babát szeretnék, ezért abba hagytam a fogamzásgátlót de úgy hogy a meg kezdett gyógyszert nem fejeztem be, ez volt 3 napja, ezen a 3 napon volt peteérésem, próbálkoztunk de most meg jött, mikor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
szerintetek baj hogy hamarabb abba hagytam mint hogy el fogyott volna? És most így mikor eshetek teherbe?
2016. okt. 19. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt ne várj csodád. Nem lehet megmondani, van akinek hónapok kellenek hozzá hogy teherbe essen van akinek nem. Sok sikert.
2016. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

De miért hagytad így abba?

Az orvos azt mondta és a tájékoztató is azt írja, hogy ha be akarja vki fejezni, akkor az egész levéllel be kell szedni.

2016. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos nem tudtam, remélem nem lesz ebből nagyobb keveredés,
2016. okt. 19. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, baj hogy nem szedted végig a gyógyszert, felboríthatja a ciklusodat.

KEll azért pár hét mire kiürül a gyógyszer, nem valószínű hogy abbahagyás után pár napon belül teherbe esel.

2016. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer a peteérést gátolja (amellett vékonyítja a méhnyálkahártyát), magyarul a szedése alatt normál esetben NINCS PETEÉRÉS. Miről beszélünk?
2016. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam, hogy a gyógyszer szedés után három hónapot vártunk, amíg tisztul a szervezetből, addig védekeztünk másképp (gumival).

Az után kezdtünk élesben a babán ügyködni, és első, illetve második hónapban sikerült is.

Lehet, hogy előbb is összejött volna, lehet, hogy nem. De úgy voltunk vele, hogy ezen a kis időn már nem múlik semmi.


Nem szabad ilyen türelmetlennek lenni, pár nap alatt ne várj csodát!

Indulj ki abból, hogy ha minden OK, 20% esély van a teherbeesésre, átlagban 4 hónapig alatt jön össze.

2016. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt peteérésed.

Nekem a gyógyszer abbahagyása utána másfél év kellett, mire helyreállt a szervezetem.

3 nap alatt ne várj csodát.

2016. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is úgy hagytam abba,mint te. Mi volt a következménye?! Egy évig nem állt be a ciklus. Amint beállt,első nem védekezéssel az akkori párommal,teherbe is estem. Utána a szülés után nem állt be gyógyszerrel,ahogy abbahagytam,beállt,de levél végén fejeztem be. A tesó második hónapban sikerült.
2016. okt. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy kell tisztulnia a szervezetből, ez egy hatalmas tévhit.

Ha nem így lenne, akkor nem lennének olyan terhességek, ahol egy tablettát felejtett ki az illető.


A ciklust valóban megzavarhatja. De ahogy írták, egy éven belül teljesen normális, ha valaki nem azonnal esik teherbe. Lehet, hogy egy hónap, lehet, hogy 10 hónap lesz, mire sikerül, akkor is, ha mindenki teljesen egészséges. De ha már most elkezdesz rágörcsölni, akkor évekre is blokkolhatja a szervezeted a teherbeesést, mert túlcsordul a kortizol meg az adrenalin.

2016. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod h volt peteérésed?
2016. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!