Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos meg tudja mondani a...

Az orvos meg tudja mondani a fiam terhes baratnojerol, hogy szedte e rendesen a fogamzasgatlot mikor terhes lett?

Figyelt kérdés

Most közölte hogy nem jott meg es pozitív tesztje lett.

A fiam meg csak húsz éves es szerintem az a kis harpia csak igy akarta meg fogni. Az orvos meg fogja tudni mondani?


2016. szept. 30. 12:29
1 2 3
 1/26 Norman Bates ***** válasza:
10%
Ha hormontartalmu fog gatlo, akkor szerintem egy verteszt kimutatna.
2016. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem tudja megmondani.
2016. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
A jóisten se mondja meg kihagyott e egy két szemet. Szedett e antibiotikumot, ami csökkentette a hatàsàt.
2016. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

1. Nem tudja megmondani.

2. Nem mondhatja meg, elvégre köti az orvosi titoktartás. A fiad sem tudhatja meg, nem hogy te.

3. Húzott volna gumit, most nem aggódnak ilyeneken. De hát neki is kényelmesebb, hogy a kamasz barátnője két pofára eszi a hormontablettát.

4. Mindegy, hogy egyáltalán szedte-e. A fiad akkor is köteles gyerektartást fizetni.

2016. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha a fiad nem akart gyereket, akkor miért nem védekezett ő? Ez SOTE felelősséged volt, hogy felvilágosításd.
2016. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Pontosan hogy tervezted? Bemész vele a dokihoz és előadod neki hogy elszerette tőled az egyetlen fiadat és kötelezed egy vérvételre ami bizonyítja az igazadat? És ha igazad van akkor mi van? Mi változik utólag?
2016. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Kis hárpia... no comment. Azért valljuk be lányka ide vagy oda a te fiad is erősen kellett ahhoz a pozitív teszthez. Miért nem világosítottad fel h húzzon gumit?
2016. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos teljesen mindegy, hogy szedte-e vagy a lány egyáltalán védekezett-e, vagy direkt lett terhes.

A fiadnak kötelessége fizetni a gyerektartást, még ha soha nem is akarja többet látni sem a nőt, sem a gyereket. Persze ha a lány meg akarja tartani, mert erről nem írsz semmit.

A fiam 17. Buliba menet két aranyszabály van, amit mindig elismételtetek vele: drog soha, óvszer mindig.

2016. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
Nincs az a teszt, ami még kimutatná, hogy szedett-e fogamzásgátlót, nagyon gyorsan kiürül a szervezetből. Amúgy se mennél vele semmire, ahogy már többen is leírták. Legjobb, ha felkészülsz lelkileg arra, hogy nagymama leszel.
2016. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
a kis hárpia beszólásról meg annyit hogy a fiad gondolom szereti és nem tudhatod hogy meddig lesznek együtt.Én is kis hárpiaként 20 évesen a párom 22 éves volt mikor megismerkedtünk és most 37 leszek ő meg 39.De hála annak a jó égnek nekem olyan anyósom és apósom van akiket kívánok mindenkinek és soha nem bántottak volna így.Biztos mérges vagy,mert nem így képzelted,de ez az ő élete,nagykorú,és az ő döntésük is hogy mit fognak tenni.
2016. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!