Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eggyüttvoltam barátommal,...

Ha eggyüttvoltam barátommal, elment bennem de utána letusoltam, akkor mennyi az esély hogy igy is maradt bennem valamennyi? ja és a ciklus 12 napján este szeretkeztünk, ha ez számít és am 29 naposak szoktak lenni, nem lehet gond?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Az, hogy együttlét után letusolsz nem 100%os, tehát ugyanúgy teherbe eshetsz.
2016. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
És a méhnyakból hogy mostad ki? Szerintem vegyél egy biológia könyvet!
2016. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont időben voltatok együtt és semmit sem jelent hogy kimostad. Ha ezek után nem leszel terhes tényleg vigyázzatok bár szerintem nagy az esély hogy baba ledz5
2016. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az egyszeru tusolas nem sokat gatol a teherbeesesi folyamaton. Addigra az a spermium mennyiseg igy is ugy is feljut, eleg ha csak egyetlen spermium marad, hiszen az is meg tud termekenyiteni egy petesejtet, s lehetetlen mindet "kimosni". Valoszinuleg a termekeny idoszakodban voltatok egyutt, ez is noveli az eselyet a teherbeesesnek. Viszont, nem olyan egyszeru osszehozni egy gyereket, sokaknak csak par honap utan sikerul, ugy hogy mindig a megfelelo idoben vannak egyutt, de aki meg nem szeretne annak altalaban pikk-pakk osszejon. Esemenyutanit javaslok, ha nem akartok babat, ha meg mar letelt az ido, majd kiderul, milyen a szerencsetek...
2016. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi koze a tusolasnak a fogamzasgatlashoz?
2016. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lényegtelen h lezuhanyoztál-e utána vagy sem. Ennyivel azt is írhattad volna hogy utána fogat mostál terhes lehetsz-e?

Szóval minden esély meg van a terhességre, mert benned ment el.

2016. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg annyira ostobák az emberek, hogy azt hiszik, a tusolással "kimossák" magukat? Ha ez működne, akkor szerinted húzna valaki is gumit vagy szedne valaki is gyógyszert?
2016. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Es miert mindig utolag jut eszebe kerdezni az ilyen okos noknek?
2016. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kimosni!!!

Ha babát terveztek, akkor gratulálok, jó úton vagytok afelé, ha jókor jó időben történt a dolog, akkor terhes leszel.

Ha nem, akkor megúsztad, de javaslom, hogy ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek!

2016. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tételben merek fogadni, hogy három hét múlva jön a "hogy működik az abortusz" kérdés. Addig tegyetek félre 30 ezret, mert nem ingyen lesz.
2016. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!