Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 7. napján mennyi az...

Ciklus 7. napján mennyi az esély teherbe esésre? 6 hónapja próbálkozunk, most viszont jobb lenne, ha ez a hónap kimaradna.

Figyelt kérdés

Már próbálkozunk a babával, de most kiderült, hogy az egyik fogamat gyökérkezelni kell, több lépcsőben, eltart vagy 2-3 hétig a doki szerint, és így inkább a biztonság kedvéért kihagynánk ezt a hónapot (az érzéstelenítők, röntgenek meg ilyenek miatt).

Mekkora az esélye, hogy a legutóbbi, 7. napi együttlétből megfoganjon? Épphogy elmúlt előtte a mensturációm, és általában 13-14. nap szoktam érezni az ovulációt.


2015. szept. 19. 13:45
 1/3 anonim válasza:
Akkor próbálkozzatok, amikor már mindenki egészséges, jól van, nem stresszel - azért, hogy szép, egészséges babátok legyen...!
2015. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem én a 7. napon estem teherbe, mivel nem tervezett baba és csak akkor nem védekeztünk. Most 13 hetesek és 4 naposak vagyunk.
2015. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg van rá az esély de ha a 13-14 napon szokott lenni az ovulációd szerintem nem pont most volt hamarabb.
2015. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!