Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, mikor tapasztalta az első...

Vivcsoo kérdése:

Ki, mikor tapasztalta az első jeleket?

Figyelt kérdés
aktus után mennyi idővel? Az első jel minden esetben a menstruáció kimaradása?

2016. okt. 20. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, hát tüneteket keresni sajna felesleges. Utólag visszagondolni találhatsz arra utaló jeleket.

Én is csak visszagondolva tudom mondani, mert reményt vesztve vártam h megyek HSG-re.

Szóval beágyazótás idején kb 4-5 napig hányingerem volt a kv-tól, aztán azóta senmi. Anemvárt előtt pár nappal fura érzések voltak a mellembe, azóta le akar szakadni. Megkívántam a lrvest, pedig nem szeretem. Néha elkapott egy érzés, hogy minden olyan fura, olyan más. Mintha én nem én lennék :)

Voltak álmaim, hihetőbbek, mint eddig voltak, várandóssággal és szüléssel kapcsolatban.

Nagyon megnőtt az étvágyam, folyton ettem, de mintha nem ettem volna semmit sem.

Nem volt kedvem sem főzni, sem takarítani, inkább csak feküdhetnékem volt és van is. :) Azt hittem csak ellustultam :D

És a legfurcsább: Együttlét után párom mondta, hogy szerinte most sikerült. És igaza lett :) a tesztet is ő etőltette :)

Nagyon drukkolok neked ;)


4+5 hkm :)

2016. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az volt az első jel. Más tünetem még hónapokig nem volt utána
2016. okt. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem bem várt napján puffadás és olyan csipkelődő görcs volt (mas mint menszikor) majd kezdődött néhány perces émelygés és egyre durvult
2016. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aktus után 3. Héten lett pozitív a teszt! És rá 4 hétre jött a tünet hányinger hányás szagérzékenység. Szóval aktus után 7. Héten. 28 hkm
2016. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálkozunk egy ideje, a hétvégén kell megjönnie, de most kicsit másnak érzem magam. :) Párom is biztos benne, hogy most összejött. Nincs még babánk, így nem tudom lehetnek e jelei már most, de bízom benne. Én is lusti vagyok párnapja és a kávétól nekem is van kis hányinger. Na meg szószerint zabálok ^^ ha tudok valamit írok majd. :*
2016. okt. 20. 10:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Kimaradt menzesz. 5 nappal nemvárt után mellfeszülés és még pár nappal később fáradékonyság és szagundor. Szóval ezek már 5 hetesen.
2016. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemvárt napján görcs és mellbedurranás. Előtte semmi olyan jel nem volt, amiből gyaníthattam volna. Most megint babát szeretnénk és annyira figyelem magam hogy minden hónapban nemvárt előtt 2-3 nappal már tüneteket vélek felfedezni, pedig baba nincs. Egyébként is a PMS tünetek pl kísértetiesen hasonlítanak a kora terhességi tünetekhez.
2016. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pozit teszteltem reggel :) holnap doki
2016. okt. 26. 14:44
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, nekem második babánál 9. dpotól enyhe mellfeszülés.

Egyébként gratulálok! :)

2016. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :*
2016. okt. 26. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!