Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is tapasztalta, hogy a 2....

Más is tapasztalta, hogy a 2. gyerek nehezebben jön össze mint az első?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is így járt és figyelmeztettek, hogy idejében kezdjünk hozzá, ha kistesót akarunk. Úgy tűnik igazuk volt. Mi lehet ennek az oka? Vagy csak véletlen?
2009. márc. 31. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mi az oka, de tényleg így van. Nővéremnek 2 évre jött a második baba, én meg le sem merem írni:(
2009. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első baba első alkalomkor sikerült,a második kb 2 év próbálkozás után. De itt van!!!
2009. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos ez igy van .az elsö gyermek nálunk 2 honap után sikerült. most már a második éve probálkozunk a tesoval és semmi.
2009. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk az elsőre vártunk majd 3évet,a másodikkal meg fél éves volt a kicsi,még szopott,mikor terhes lettem újból.Nem tudom,hogy jött össze ilyen gyorsan,azt gondoltam,majd éveket kell várni megint!
2009. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Óh, de jó hogy ellenpélda is van. Szerintem az lehet a baj, hogy a másodikat már nagyon "időre" tervezi az ember. Legalábbis én sokkal türelmetlenebb vagyok mint az elsőnél. De kitartás a próbálkozóknak!
2009. márc. 31. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ellenpélda vagyok. Fiam 8 éves elsőre sikerült, és ráadásul egyetlen alkalomból ( csak egyszer nem védekeztünk). Most 30 éves leszek, azt hittem időbe telik, de szintén elsőre összejött:)

Mindenkinek mihamarabbi babaáldást kívánok!!!

2009. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is ellenpélda vagyok!Az első gyerekem 1 év folyamatos próbálkozás után "jött össze",míg a második elsőre!!Most pár hetes terhes vagyok.Sok sikert!!!!
2009. ápr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez véletlen, hogy kinek, hogy jön össze. Nekünk az első 6. hónapra jött össze, a másodikkal már 5 hónapja próbálkozunk.
2009. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!