Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36,4 fokos hő ovu után,...

36,4 fokos hő ovu után, mellfájdalom nélkül? Van remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezt a kérdést azoknak szánom, akik hőgörbét vezetnék és alacsony a hőjük.

Nekem az alaphőm ovu előtt 35,9 és NINCS semmi baja a pajzsmirigyrmnek. Ovu után 36,4 volt a hőm. Aggódtam, és azt gondoltam, így nem sikerült. Ám a nemvárt előtt 3 nappal 25 ös x epil teszttel halvány pozitív volt a reggeli és a délutáni tesztem is. Azóta ez a 6. Nap és 6 db erősödő pozitív tesztem van, és már a mellem is eléggé fáj.

Szóval drágáim, kutartás mindenkinek, aki babát szeretne, nem kell mindennek tankönyv szerint működnie. Nekünk 9 hónap alatt sikerült :)


Itt a görbém:


[link]



2016. okt. 20. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok! S tényleg igaz, hogy nem minden úgy történik, ahogy az a "Nagy Könyvben" meg van írva... Bár, ahogy a görbédet nézem, azért szerintem látszik az emelkedés, és talán még trifázisos is...(ez mondjuk csak az én véleményem...) Szóval... Jó egészséget! :-)
2016. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)


[link]

Lassan abbahagyom a mérést :) Már jobban látszódik, hogy trifázisos :) Dokihoz november elején megyek vissza :)

2016. okt. 23. 13:59
 3/3 A kérdező kommentje:

Már a 12. Hetet tapossuk :))

[link]

2016. dec. 12. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!