Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna es rózsaszín folyás....

Barna es rózsaszín folyás. Lehet baba?

Figyelt kérdés
szeptember8-an hagytam abba a gogyszert mert babát szeretnék.1 hete késik eddig fehér folyásom volt most viszont 3napja rozsaszines barnás folyásom van néha néha.Tesztem negativ. PCOS és cukorbeteg vagyok. Van rá esély hogy mégis baba van?

2016. okt. 20. 16:31
 1/7 anonim válasza:
A gyógyszernek kell egy kis idő, míg kiürül a szervezetből. Ezáltal sajnos megkeverheti a menstruációt is.
2016. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezelött évben mikor abbahagytam a gyógyszert akkor megjött rendesen 3 honapig és ilyen folyásom sem volt egyszer sem.
2016. okt. 20. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de ellőhetsz pár tesztet, hátha fals volt az első, elvileg 1 hetes késésnél egy mai, modern tesztnek mutatnia kell a terhességet. És a barna folyás sem a terhesség jele.
2016. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye. Ir-ed kezelve van?
2016. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
merckformint szedek
2016. okt. 20. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Diéta, sport?
2016. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindent betartok és csinálom is lelkiismeretesen ahogy az orvos és a dietetikus kérte.
2016. okt. 21. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!