Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszin, barna folyás...

Rózsaszin, barna folyás szoptatástól lehetséges?

Figyelt kérdés
egy éves lesz a kicsim még mindig szoptatok ,7honapra jött meg először rendes volt a vérzésem ,azota megjött 37-40napra ,idáig nem tapasztaltam még pecsételést de 2napja először csak barna folyás volt most meg rózsaszin de nem sok ,mult honapban 24én jött meg most meg 26odikán kezdődött ez a pecsételés , ez a menstruácio kezdetét jelenti vagy hormon zavar a szoptatás miatt?? tapasztalt valaki ilyet?
2015. júl. 28. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy a menstruáció előtti időszakban történik ez? Akkor simán lehet progeszteron hiány. Én két éves menstruálok újra, azóta van, hogy a ciklus megjötte előtti napokban rózsaszínes-barnás vérzésem van. A doki szerint hormonális, a szoptatástól megbillen a hormonháztartás.


Azért jobb félni, mint megijedni alapon menj el nőgyógyászhoz, de velem is pont ez van/ volt és semmi gond nincs.

2015. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,igen pont mensi helyett volt ez a pecsételés vasárnap,hétfő és kedden még kicsit azota se mensi se pecsételés,ki vagyok pattogva mint mensi előtt szoktam!lehetséges hogy már megse fog jönni ebben a hónapban?
2015. júl. 31. 08:34
 3/6 A kérdező kommentje:
már 4szer megjött miota szoptatok de mindig normálisan 36-40napra de rögtön véreztem erősen semmi pecsételés nem volt előtte
2015. júl. 31. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Amiről én írtam, az mensi előtt van, nem helyette. Az biztos, hogy a szoptatás nagyban befolyásolja a hormonháztartást, meg nagyon kevés menstruáció hormonális problémára utal. Szerintem simán lehet, hogy csak kicsit megbillent a hormonháztartásod a szoptatás miatt, ennyi az egész. De a biztos az, hogy ha elmész nőgyógyászhoz, én a helyedben elmennék. (Bár nem aggódnék, nem hiszem, hogy van min. Csak jobb félni, mint megijedni.)
2015. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat ! megvárom a következő hónapban mi lesz és ha akkor se jön meg normálisan elmegyek orvoshoz
2015. júl. 31. 10:54
 6/6 A kérdező kommentje:
megjött:)
2015. aug. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!