Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van Egy kislányom,33 napja...

Van Egy kislányom,33 napja nem jött meg, minden tünetem van mint a terhességem elején volt, de a teszt negatív. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elmész nőgyógyászhoz, biztos választ fog tudni adni. Nekem egyébként kétszer volt hasonló esetem, mint neked. A nőgyógyász állapította meg, hogy van egy kis tüszőm (a cisztától kisebb), ami miatt az ovulációm s így a menstruációm is csúszott. Éreztem is, amikor kipukkant a tüsző (majdnem elájultam, kicsit rosszul voltam, illetve fájt kissé a helye), utána rá 2 nappal meg is jött.

Én elmennék megnézetni, az uh alapján meg tudják állapítani, hogy mi van.


Vagy írtad, hogy van egy kislányod... Nem tudom, mennyi idős, de ha pl még nagyon pici, elképzelhető, hogy nem állt még vissza teljesen a hormonrendszered. Ezért is csúszhat, ami rosszulléttel jár, mellkeményedessel stb.

2016. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kislányom három éves, és a hónap elején v voltam rákszűrésen,ultrahangon, minden rendben volt.
2016. okt. 22. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Esetleg csinálj meg még egy tesztet szigorúan első vizelettel (barátnőmnek is terhessége ellenére nnegatívat mutatott, mert nem elsővel csinálta). De hátha majd a többiek tudnak valami okosat mondani.
2016. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!