Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt tényleg hamis...

Xepil teszt tényleg hamis csíkot ad? Sokan szidják hogy rossz meg minden. Negativ tapasztalatra lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés

#hibás #teszt #X-epil #álpozitiv
2016. okt. 17. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2x volt nagyon halvány pozitív (de látható!) úgy, hogy utána megjött a menzeszem. Az igazság az, hogy ez nem feltétlenül a teszt hibája. Ugyanis előfordul - nem is olyan ritkán- , hogy elindul a teherbeesés folyamata, de valami miatt megszakad és végül nem fejeződik be, és megjön a vérzés. Ekkor viszont már elkezd a szervezet egy minimális kis hcg hormont termelni, ami képes elszínezni a tesztet, mert azok túlságosan is érzékenyek már. Ez azért nagyon rossz, mert ezekről jobb is lenne nem tudni.


Amikor viszont sikerült a baba, akkor nagyon egyértelmű pozitív volt, nem kellett lesni és keresni a csíkot, hanem már abban a pillanatban, hogy felszívta a vizeletet, látszott, hogy pozitív.


Szerintem egyáltalán nem megbízhatatlan teszt, csak a fent említett probléma miatt okozhat kellemetlen csalódást.

2016. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig pontosat mutatott... Ha nem voltam terhes teljesen negatív volt. Mikor teherbe estem akkor pozitív volt,igaz később mutatta ki a terhességet mint más ugyanolyan érzékeny teszt ill. halványabb volt a 2. csík, de ennyi a "rossz" tapasztalatom róla... Szerintem megbízható teszt.
2016. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig mindig jót mutatott.

Most ha valaki korán tesztel, akkor benne van a pakliban, hogy hiába terhes mégis megjön. Jól írta az 1-es, jobb lenne ezekről nem tudni. Viszont ez minden tesztnél így van. Na meg a jól látom, tényleg van-e ott valami illetve milyen a színe kérdések a korai tesztnél.

Ha nem muszáj (nekem pl utrogestan kell és muszáj korán tesztelni) akkor ezek miatt nem érdemes. Időben tesztelésnél meg teljesen mindegy milyen a teszt, mind szépen mutatja a terhességet.

2016. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jól mutatta.

Nem kell menzesz előtt venni semilyen tesztet sem. Ha megakar jönni úgyis megfog ha jönni akar a baba jönni fog.

Mi 7 hónapig probálkoztunk mire össze jött a lányom. Aztán a letelt menzesz vegén a 6. napon vettem xepil tesztet erős pozitiv volt.

A fiamnál is azt vettem nem hazudott.

Most is azt vettem nem hazudott.

Azért mert 300 ft legalábbis itt nem kell lehurrogni.

2016. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak sokan a semmire is azt látják már, hogy pozitív! A pozitív látszik! Ha kétes, megismétli és erősödik! Na az a pozitív!
2016. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a 6. hétben már egyértelműen kimutatta, hogy pozitív. Tehát nekem nincs róla negatív véleményem. Én még a Clear Bluet ajánlanám - igaz, ez egy drágább kategória-. De egy ultrahang az, ami biztosan megmondja, hogy mi a helyzet. És még beutaló sem kell -csak magánrendelésre-. Ráadásul, - ha nem magánrendelés- az UH ingyenes is! :)
2016. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!