Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség állhat a háttérben?

Terhesség állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Október 5-én megjött. Napra pontosan és ugyanolyan erősségű volt és ugyan addig tartott mint máskor. Annyi különbséggel hogy nem görcsöltem pedig mindig nagyon szoktam. Mikor elmúlt rá egy napra megint volt egy kevés ilyen se volt sose előtte. Most 2 napja feszülnek a mellem,néha hányingerem van,és a gyomorsavam is kínoz valamint lassan egy hete "mindjárt megjön" érzésem van. Mivel megjött így nem gondoltam terhességre de most már a többi tünet miatt sokat gondolkodom rajta. Van már egy kislányom de vele teljesen más volt az eleje :)

2016. okt. 22. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehet terhesség, főleg, ha terveztétek is. A szervezet emlékszik a ciklusokra, gyakori, hogy a terhesség elején menstruál egy nő.
2016. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!