Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Mit csináljak?! Lehet...

S. O. S Mit csináljak?! Lehet terhes lettem, Utolsó mensim okt.12 és okt.18-án éjszaka szexeltünk és véletlenül bennem (nem igy akarta csak sokat ittunk) ment el! De lehet sok kijött mert felálltam és éreztem ez azt jelenti nem maradt bennem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába,annyi simán maradt bent,hogy terhes legyél.Most már nem tudsz tenni semmit.A 72 órás tablettáról lecsúsztál.2 hét múlva tesztelj,akkor már nagy valószínűséggel kimutatja.
2016. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha sok kijött belőled nincs is miért aggódnod :D Nem?
2016. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha sok kijött belőled, akkor már nem lesznek hármasikrek!
2016. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit csinálj

Legközelebb ne du..jatok részegen, ész nélkül!


Várj amíg meg kell jönnie, ha késik, vegyél egy tesztet.

2016. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A sok sok millió kiskatonából pár százezer maradt csak bent,annak nagyrésze nem életképes,a maradék életképes aktív spermium tízezrei közül jo eséllyel van 1-2 akik harcolnak a "bejutásért" és ha ez éppen peteéréskor történik akkor 2-3hét múlva szépséges 2csíkos teszted lesz!Én november 10-én akarok tesztelni (tegnapi ágy torna eredménye érdekel) teszteljünk együtt szerintem :)
2016. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom már induláskor olyan részegek voltatok, hogy elfelejtettetek gumit vinni a "randira".

Ha november 12 körül még nem jött meg, akkor csinálj egy tesztet, ha az két csíkos, akkor sírj. Mást már nem tudsz csinálni, a sűrű imádkozáson kívül.

2016. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SOS!!! GONDOLKOZZ!!!!!
2016. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Mit csinálj? Kezdj el spórolni, mert drága mulatság gyereket nevelni...
2016. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kijön a felesleges anyag, 1 csepp elég a terhességhez.
2016. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Hmmm... elég sok kijött? Hát figyelj... Mi babát szeretnénk, általában tudom, mikor van peteérésem. Mikor elmúlt a havim, utána pár nap elteltével egy szaladós sexet nyomtunk párommal. Egy gyors kufirc, ahol én voltam felül, (hátra hajló méhem van, tehát így alig van esélyem teherbe esni) és a dolgok végeztével belőlem is kifolyt az egész, majd lefürödtem és elmentünk itthonról.

Másnap láttam, hogy ez a gyors sex megrepesztette hamarabb a tüszőmet :)

Most 5 hetes kismama vagyok :)

Boldog babavárást.

Hogy mit csinálj most? Már semmit nem tudsz, azon kívűl, hogy bízol a szerencsédben, vagy felkészülsz magadnak választ adni arra, hogy gyilkos leszel és abortuszra mész egy ártatlan élettel, vagy megszülöd és te neveled fel, esetleg örökbeadod....

Egyet elárulok: Abortusz után életed végéig lelkifurdalásod lesz, és majd ha gyereket akarsz és nem jön össze, ne csodálkozz semmin. A tested meghálálja mindazt, amit vele tettél....

2016. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!