Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon pánikolok! Tapasztalato...

Nagyon pánikolok! Tapasztalatok, hasonlò helyzetben vki? Többi lent.

Figyelt kérdés
4 hèt 6 napos terhes vagyok, ma dèlutàn rózsaszìnű volt a folyàsom, utàna ilyen nyàlkàs fehèr benne vèrfoszlànyok. Kb 4-5x pisilès utàn a wcpapiron. Aztan elmult. Kicsit erzem az alhasam, de nem vèszes. Holnap doki, de nem birok megnyugodni. Vèlemènyetek? Vki igy es megsem volt baj?

#Ròzsaszìn folyàs #vères fehèr nyàlka
2016. okt. 23. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz menj ügyeletre! :)
2016. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én így voltam, igaz egyszeri pisi után...kaptam utrót, kb 8. hétig előfordult néha még barnázás, aztán megszűnt.

Most 15 hetes vagyok :)

2016. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ideges vagyok, de jo ezt olvasni. Remelem nem lesz baj nalam sem. Rendben kell h legyen, nagyon szeretnem ezt a babat ☺
2016. okt. 23. 19:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Rózsaszín folyással kezdődött ami csak a wc papíron látszott.Aztán már a bugyin is látszott a barna folyás.Időnként véreztem is mint gyenge menszesznél.19hónapos a lányom 😊

De!Amint észleltem problémát rögtön hívtam az orvosom vagy mentem ügyeletre

2016. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 11 hetes. Már háromszor volt enyhe vérzésem. Mindig rohanás az ügyeletre. Eddig rendben volt minden, zárt méhszáj, ulrahangon minden ok. Nem tudják, hogy mitől van és honnan jön, mert az ultrahangon nem látható, hogy a méhemben lenne vérzés. De én sem tudok megnyugodni. Gyógyszert nem kaptam.😞 Jövőhéten megyek magándokihoz, hátha az csinál valamit. Drukkolok neked, hogy ne legyen gond! Majd írd már meg, hogy mit mondtak.
2016. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A terhességben az az idegtepo, hogy minden lehet minden...
2016. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlo en rogton hivtam a dokim es mentem ugyeletre.
2016. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bugyimon semmi nem latszik, teljesen tiszta, csak pisiles utan a papiron volt. Nem magyarorszagon elek es nalunk az ugyelet annyi h megneznek, lefolyatnak egy magneziumos infuziot es holnap a sajat dokimhoz kell mennem. Ennyi - nem sok. Alig varom hogy reggel legyen.
2016. okt. 23. 22:55
 9/13 A kérdező kommentje:
#5ös szoritok neked en is, megirom hogy mi volt a dokinal.
2016. okt. 23. 22:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mindenképp vennék utrót. Az segít ha progeszteron gond van. Egy előző válaszadó voltam. Remélem az orvosod is kiírja.
2016. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!