Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed. Ab. műtét után,30...

Missed. Ab. műtét után,30 napra megjött a menstruációm. A méhnyálkahártya 4 mm és a bal petefészkemben van egy tüsző. Elevitet, C-vitamint javasolt szedni. Kinél hogy alakult a további várandósság? Tapasztalatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kivizsgálás nélkül nem vágtam volna bele a következőbe, egy barátnőm pl. belevágott. Ettől is függ, hogyan alakul.


Terhesvitamint terhesség alatt javasolt nekem a doki szedni, addig csak folsavat. C-vitamint nem tudom, miért mondták, de lehet, hogy a vérzés miatt.


Nekem a vetélés utáni 3. hónapba sikerült, elsőre, addig ugye nem próbálkoztunk a vizsgálatok miatt.

2016. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen kérdeztem a kivizsgálás szükségességét, gondolhatod, hogy nem jöttünk el anélkül.De az orvosom szerint nem kell.Szövettanra elküldte az elhalt embriót, akit a 11. hétben vesztettünk el.Vérzés és semmi egyéb tünet NEM volt.Megkésett vetélésem volt, nem volt szívhangja.Első baba lett volna,sajnos a családunkban édesanyám, testvérem is ugyanígy járt. A húgomnak most van egy gyönyörű lánya és itt vagyunk mi is.
2016. jún. 29. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem április 12-én volt műtétem, hematoma miatt nem fejlődött a baba, nem lett szívhang kerek 6 hetesen volt a műtét, de az 5 hétnél megállt a fejlődés. Június 17-én halvány pozit teszteltem. Ma megyek dokihoz, remélem minden rendben lesz.
2016. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Remélem minden a legnagyobb rendben lesz veletek. :)

Nekem nem volt semmi hozzád hasonló oka a fejlődés megállásának.A petezsák nőtt, a magzat elhalt sajnos.Egy idő után nem fejlődött tovább.

2016. jún. 29. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Április elején volt a műtétem, 8 hetesen, szintén, mint nálad, nem fejlődött ki az embrió. Megindult a vetélés, de műszeresen fejezték be.

A terhesvitamint (Gravida) szedem azóta is, szerintem nem árt feltölteni a vitaminraktárakat. Második hónapja palástfű teát is iszom, a ciklus második felében, segíti a progeszteron termelést.

Nekem nem volt kivizsgálás, és nem is mentem el magánban sem. Nem szeretnék gyógyszereket szedni, majd a gyógyszerek mellékhatásaira újabb gyógyszereket. Vannak már gyermekeim, problémamentes terhességekből.

A műtét után 30 napra jött meg a mensim nekem is, azóta már kettő volt, hétfőre nem várom. Nem védekeztünk az első mensi után, úgy voltunk vele, ha bírja a szervezetem, akkor jöhet a baba.

10 hétre voltam kontrollon, akkor középidőben 7 mm volt a méhnyálkahártya. A nyálkahártya növelésére E vitamint szedhetsz.

Drukkolok, hogy minél hamarabb összejöjjön a következő egészséges baba!

2016. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:köszönöm.

Én 5.hétre voltam kontrollon, akkor volt 4 mm-es a nyálkahártya.Augusztusig várunk,akkor elkezdünk próbálkozni.Nektek is sok-sok szerencsét!

2016. jún. 29. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 8. héten veszítettem el a terhességemet...Ennek már három hónapja. Spontán vetélés volt, ezért mi nem szántunk rá időt, hogy "pihenjünk"- főként nekem segített ez lelkileg, hogy nem kellett kivárni az ajánlott 3 hónapot (az én nőgyógyászom azt mondta, ha akarunk várjunk, de spontán vetélés esetén nem muszáj). Mi egy menszit vártunk, utána belekezdtünk ismét. Most ez a harmadik hónap és nagyon reménykedek, hamarosan itt a hó vége :)



Szedtem korábban terhesvitamint, de a magas jódtartalmuk miatt, lemondtam róla, vettem folsavat és vasat külön, azt szedem. Vasat kétnaponta, aktív folsavat naponta és egy 5 mg-osat minden héten egyszer. Egyébként én Femibiont szedtem, előtte Elevitet. A femibionnál maradok, amint megtudom, hogy van baba :)



Kitartás, és nagyon sajnálom, hogy ez történt. :(


Az én sokim se javasolt más vizsgálatokat, sőt ezt kétszer, nyomatékosan is elmondta, hogy nyugodt legyek, következőnél minden rendben lesz.

Persze nem avgyok egészen nyugodt, d bízom a szakmaiságában, vagy 25-30 éve dolgozik már :)

2016. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!