Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 1 hete nagyon...

Ovuláció után 1 hete nagyon erős fehér folyás?

Figyelt kérdés
1 hete ovuláltam, azóta folyamatos erös fehèr folyásom lett, hol hígabb, hol nagyon sűrű. Nincs ègő èrzès, ès teljesen szagtalan. Ekkora mennyisègű folyást mèg sosem tapasztaltam. Tapasztalt már valaki hasonlót?? Lehetsèges,h teherbe estem??

2016. okt. 23. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen egy ideig, fogalmam sincs mitől, de hónapokig volt, szabályos folyt pár napig, mintha megjönne. Aztán mérséklődött. Amúgy semmi bajom nem volt. Egy időben a mellem is fájt középidőben, aztán az is elmúlt.


Furcsaságok jönnek mennek. Nem kell ezzel foglalkozni.


A terhességnek ez általában nem tünete, de ha az is lenne, biztosan nem ovuláció után egy héttel.

2016. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 hete ovuláltam, ès azóta tart. A tojcsis folyás után egyből fehèr folyasom lett, es azóta is tart.
2016. okt. 23. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem baj, majd elmúlik. De ha nem az sem baj.


Egy-két hét múlva majd úgyis kiderül terhes vagy-e vagy sem. Most felesleges agyalni ezen.

2016. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mèg valaki esetleg? Tapasztalat??
2016. okt. 23. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
A huvely ontisztulo, ha nincs semmi kellemetlen tunet es epp nincs ovud, akkor annak a jele lehet. Nalam volt ilyen parszor par napig, egyszer elmentem ezzel orvoshoz, azt mondta tisztul a huvelyem
2016. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ovulációt követően a következő menstruációig bármilyen nyáktípus lehetséges. Ez hol ilyen, hogy olyan.

Lehet hogy összejött, de ebből nem lehet semmilyen következtetést levonni. Még egy hét kb. és kiderül.

2016. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 hónapja szedem a Trimesztert. Lehet,hogy attól van?
2016. okt. 23. 20:35
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma, nem vart előtt egy nappal halvány pozitívat teszteltem!!! Most csak remgek es fel sem tudom fogni!!!! :)
2016. okt. 29. 08:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2016. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!