Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 24. napja reggel...

Ciklus 24. napja reggel barnás erős folyás/enyhe vér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudnám megmondani mi volt. Tegnap este rosszul éreztem magam mint mikor megjön, úgyhogy bekészültem betéttel.

Minden reggel 4kor kelek párommal, akkor mért testhőm 36,5 volt (hüvelyi, ahogy kell nem keltem fel). Mielőtt visszafeküdtem elmentem ismét pisilni (4 órás pisinél még nem észleltem vagy csak nem láttam mert kómás voltam), de 5:20kor mikor ismét elmentem már láttam a betéten a barna de erős foltot, törlésnél is csak barna maszatolás.

Visszafeküdtem, 7:40kor kelve ismét hőmérőztem 36.8-9 között volt (analóg). Ismét pisi de most papíron nem észleltem semmit. Emiatt reménykedem mert átlag testhőm ciklus alatt 35,5-36 között mozog 1-1 alkalommal ugrott ki (hőgörbém sjanos nincs).

Előző két havi mensi első napján 35,7 volt a hőm.

Ennek ellenére azért is kételkedem, hogy beágyazódás mert nagyon olyan mintha mensi lenne, szétfeszít a hasam lenn és görcsölök néha.

Sajnos az ovum nem volt egyértelmű, pont 8-12 között néztem utána nem volt rá alkalmam lehet pont arra esett :(

8 hónapja próbálkozunk, ez az első hónap, hogy ráturbóztam barátcserjével és vitaminokkal.


Ha mégis beágyazódás lenne, mikor lehet tesztelni elöszőr? :) ha 28 napos ciklussal számolok akkor csütörtök-péntekre nem várom.


Illetve ha ez mégis beágyazódás ez normális így? Meddig normális az enyhe vérzés (mert tudom, hogy van ilyen)?


A normális válaszokat nagyon köszönöm, gonoszkodók kíméljenek.


Egy reménykedő leendő kismama :)


2016. ápr. 18. 08:15
 1/3 A kérdező kommentje:
basszus bocsánat elnéztem a naptárat még kómás vagyok! :) ovumat 1-5 között figyeltem! bocsánat :)
2016. ápr. 18. 08:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy beágyazódási vérzés. Akkor leesik a hő állítólag!

Ha visszafeküdtél és pár óra alvás után újra mérted, az már nem jó eredmény, mert legalább 6 óra alvás kell a megfelelő eredmény mutatásához!

Ha rendes a ciklusod, akkor ahogy írtad csütörtök péntek körülre várod! Legyél kitartó :)

Péntek reggel első vizelettel tesztelj! :)

Nagyon drukkolok Neked! Írd meg majd mi volt!

2016. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon reménykedem, mert most teljesen elmúlt!

Múlt hónapban 24 napos lett a ciklusom, akkor úgy volt, hogy a 21. napon élénkpiros kevés vérzés 1,5 napig majd rá 2 napra hevesen megjött, olyan sem volt még. előtte mindig 27-29 naposak voltak.

Köszönöm a választ! Mindenképp megírom, ennyi idő után nagyon nagy öröm lenne :)

2016. ápr. 18. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!