Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én egy 26 éves lány vagyok. A...

Én egy 26 éves lány vagyok. A párommal szeretnénk kis babát.14. Volt meg a menszeszem ami 5 napig tartott. A ciklusom hossza 28 napos. És mikor vagyok esedékes a teherbe esésre?

Figyelt kérdés

2016. okt. 24. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Amig lany vagy, nem no, addig ne szulj.
2016. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha "tankönyvi" a ciklusod, akkor most szombaton lesz peteérésed. Peteérés előtt már 3-4 nappal lehet próbálkozni, előtte való nap és aznap van a legnagyobb esély a teherbeesésre. Persze nem vagyunk egyformák, lehet máskor van peteérésed, emiatt van az hogy bármikor teherbe eshetsz, de a legvalószínűbb az a péntek-szombat-vasárnap lesz!

24 hkm

2016. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Szexeljetek minden másnap! Amúgy te ismerheted a tested legjobban! Vateran lehet kapni jó áron ovulációs teszteket, az is segíthet, de ilyen fiatalon ez felesleges. Elégnek kellene lennie, hogy együtt vagytok, amikor kívánjátok egymást.
2016. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekemis 28napos volt de nem 14.napon volt a pèm. Hanem 18.napon.. szval passz.. en a fastst.hu t ajanlom h vasarolj tesztet. 90Ft tol vannak. Nekem az segitett
2016. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi hogy ezt írom, de ha gyereked lesz azért ennél durvább kérdésnek is utána kell tudj nézni.

Interneten ezer kalkulátort és mobilra letölthető appot tálalsz. Ott tudod vezetni is az együttléteket kiírja hogy mikor mennyire esélyes a teherbeesés stb.

Az a mondat meg nem értelmes, hogy mikor vagyok esedékes a teherbe esésre.

Nem kötözködni akarok, de azért gondolom te is a legjobbat szeretnéd a gyerekednekl és nem szégyen a tanulás semelyik életkorban.

2016. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexelj, élvezd, a gyerek meg majd jön, ha akar.
2016. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!