Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim beleszólnak abba,...

A szüleim beleszólnak abba, hogy mit vigyek magammal egy öt napos városnézésre! Mit csináljak? Nem engedik hogy szoknyát vigyek, ujjatlan felsőt. Mindig vitatkozunk az ilyen dolgokon, én már napokkal előre mindig félek hogy mi lesz

Figyelt kérdés
16/L vagyok lassan 17 éves leszek

2013. jún. 27. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom beszélni már próbáltál velük...

Nem szép dolog de dugdoss..vagy egy oszt.társad vigye neked amit nem engednek...

B verzió, beletörődsz h ők ilyenek és azon leszel h minnél előbb elköltözhess mert ha betöltötted a 18-at akkoris ugyanezt fogják csinálni...

2013. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viheted el,akkor egyáltalán minek veszik meg?

ÉN(!) biztos,hogy szépen ,mosolyogva,bologatva, kissé duzzogva ,de elfogadást mutatva bepakolnék anyával,aztán éjszaka meg a saját meglátásom szerint bepakolnék. Bár nálunk ilyen nem fordulna elő,mert úgy öltözködök ahogy akarok. Ha anya megjegyzi,hogy "de csini vagy ma",akkor bemegyek átöltözni,mert akkor tudom,hogy kicsit túlzás :D de amúgy nem öltözködök kihívóan meg semmi.


Ülj le velük megbeszélni,hogy anyu,apu már nemsokára 17 éves vagyok,szeretnék a saját stílusom szerint öltözködni és akkor vázolod,hogy,hogy képzeled el..letisztázod,hogy nem ribiként szeretnél öltözködni:)

Amúgy meg nyáron,nagy melegben miért ne vehetnél fel szoknyát?

Mondjuk én utálom a szoknyát,mert akkor állandóan villantanék,ha szoknyába mászkálnék,de ha te szereted:))

2013. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

azért nem vehetek fel ujjatlan pólókat, mert azt mondják:

nem ri**ncnak neveltünk hogy kilátszódjon a fél melled ( amikor alig van kivágva a póló) .. aztán meg le buta riba*coznak

2013. jún. 27. 11:09
 4/4 csokismuffinn válasza:
100%
Tenleg nem szep,de pakolj be veluk es utanna tedd be azt,amit te szeretsz.Majd megszokjak, ha pedig lebuksz akkor tartsd az igazad, de erezd meg a hatart,amikor erzed,h biztos nem ertenek veled egyet.Ha anyuddal vagy egyedul otthon pl vedd fel az illeto'kivagott' felsot es magyarazd el neki nem is r**ancos.Ezt ne lazadoan,hanem megertoen es turelmesen.Ja, es megegy tipp:ezt a ruhaprobat olyankor csinald mikor latod rajta h jokedvu:D lehet h hulyen hangzik ez az utolso otlet,de nekem is igy mentek bele1-2 ruhadarab hordasaba.lenyeg h ne hisztizz, mert azt mindegyik ruhelli.. remelem segithettem. 15L
2013. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!