Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki hőmérőzéssel...

Van itt olyan aki hőmérőzéssel figyeli a peteérést?

Figyelt kérdés
Sziasztok ... a kérdésem most azokhoz szól akik valamilyen módon figyelik a pé-t , az lenne a kérdésem hogy a nyák mikor jelentkezik ? vagyis mikor tojásfehérjés nyák van akkor lehet teherbe esni vagy előtte vagy utánna? vagyis mikor a hő pé-t mutat akkor milyen a folyás? Én nem hőmérőzök se semmi csupán a folyásomat figyelem ,péntek este volt tojásfehérje nyákom benne ici pici vérrel - szombat reggel megint tojás fehérje nyák amiben már nem volt vér , vasárnap este együtt voltunk a férjemmel és hát épp ki érkezte venni ... ha baba lesz az sem gond már 27 hós a kisfiúnk csak még nem volt tervben a második baba ...mit gondoltok a peteérésemről akkor lehetett amikor vér volt a nyákban ? Amugy 28-30 naposak a ciklusaim oktober 9 -dikén jött meg ebben a hónapban
2016. okt. 24. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most valószínűleg 5 hetes terhes vagyok, hőmérőztem, ovu tesztet is csinàltam és nyák is volt. A nyúlós nyák nekem a 13.napon volt, az ovu teszt a 14. napon lett a legerősebb és a hőm is aznap reggel esett le. Tehàt valszeg a legnyúlösabb nyàk eggyel előtte lévő nap volt nálam.
2016. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!