Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden teszten van száradási...

Minden teszten van száradási csík? O. o

Figyelt kérdés
Elég sok tesztett csináltam már életemben.... Eddig egyszer volt száradási csíkos mikor kicsit elrontottam a tesztet..... Mult héten csináltam egyet negatív lett.. Csináltam még egyet hát ilyen száradási csíkos lett... Még kettőt csináltam ma és látom rajta a második csíkot fehéren... Általában lehet ezeket látni fehéren? Mostani teszteket nem rontottam el....
2016. okt. 24. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Időntul szinte minden teszten lesz valamilyen plusz csik.
2016. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak fura volt hogy eddig szinte soha egy alkalmat kivéve..most meg 3x is. És csak egy fajta tesztet szoktam venni régóta ..
2016. okt. 24. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt plussz csík száradás után. Több fajtát is használtam. HA volt valami, volt baba is.
2016. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se láttam még száradási csíkot de gondolom azért, mert ha azt írja 15 percen túl érvénytelen, akkor ki is dobom. Nem szoktam tartogatni és szerintem annyi idő alatt nem szárad ki.
2016. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ensem lattam soha szaradasi csikot, mert mindig kidobtam de amikor ott maradt utana elofordult h rozsaszin is lett a masodik..
2016. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináltam már pár tesztet több fajtát de egyik teszten se lett száradási csík. Amikor pozitív lett az egyértelmű volt
2016. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha feher a csik akkir az nem pozitiv. Az a tesztcsik ami nem szinezodott el tehat negativ.
2016. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!