Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez halvány pozitív...

Szerintetek ez halvány pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt vagyok. holnap nem ké nem megjönnie és ilyen lett a ma délutáni tesztem,mit gondoltok?


[link]


2016. okt. 8. 17:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mivel nem rózsaszín hanem szürke ez inkább száradási csík
2016. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi. de eddig ilyen egytesztemen sem volt :(
2016. okt. 8. 17:33
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Látom, amit látsz, de a színét így nem tudom eldönteni. Ha időn belül jött ki, én halvány pozitívnak mondanám (menzesz előtt délutáni pisiből nem is kell erősebbnek lennie)


De ebbe még ne éld bele magad, ha van rá lehetőség, holnap reggel elsőből csinálj egy új tesztet, és ha ennyire halvány is, de 3 perc alatt tuti kijön már nemvárt napján! (Nekem is halvány volt nagyon, de 1 perc alatt kijött)Este ne igyál sokat, én alig bírtam éjjel visszatartani :D

2016. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok vele :D előző hónapban reggeliből csináltam de hajnal 4től 6ig forgolódtam mert nem tudtam aludni annyira kellett pisilni :D de még nem akartam akkor tesztet csinálni mert éjfélkot feküdtem le és akkor még elmentem mosdóba... :D hát valahogy majd visszatartom reggelig :D köszi :)
2016. okt. 8. 17:43
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem száradási csík:(
2016. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de ilyen van? nekem még soha egy tesztemen se volt ha negatív volt negatív egy csík. de ez?! :/ elkeserítő :(
2016. okt. 8. 18:02
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Tuti pozi..nekem a negativon semmi nincs nemhogy szaradasi csik!!
2016. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nekem is ez furcsa hogy én is csináltam már egy két negatív tesztet és órákig megtartottam nézegettem hátha kijön még egy csík de nem jött sosem. ezért nem értem hogyez akkor mi lehet mert tényleg nem túl élénk rózsaszín a színe a 2.vonalnak
2016. okt. 8. 18:08
 9/24 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem kell túllihegni ezt a reggeli első vizelet dolgot.Nekem a nemvárt napján délután lett full pozitív.
2016. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nekem mar nemvart elott 2 nappal esti vizeletbol ilyen volt:


[link]


Szerintem ismeteld meg nemvart napjan.Drukkolok.

2016. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!