Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi késés után tesztelnétek?

Mennyi késés után tesztelnétek?

Figyelt kérdés
2 napja késik, az amúgy 28 napos ciklusom már így is kitolódott 30ra, vagyis a normálhoz képest a 32 napon járok. Tervezzük a babát, de nem merek tesztelni, mert az elmult 2 hónapban is megszivatott, 3 ill. 4 nap késések után a tesztelés másnapján megjött
2016. okt. 25. 11:55
 1/7 Kérdésekzöme ***** válasza:

Szia!


Hát ha már volt ilyened akkor tuti kivárnám az egy hetet. Tudom hogy írtó nehéz, mi is 7. hónapja próbálkozunk és most én is kivárási időn vagyok...De ha tudsz akkor várj...

2016. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hétvégére terveztem a tesztelést, ha addig semmi, csak kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalata van
2016. okt. 25. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod esetleg mikor volt peteérésed? Ha igen akkor az attól számított 15. napra tesztelnék. Ha az előző hónapokban is késett, akkor valószínűleg csúszott a peteérésed is, mert a lutális fázis ált. fix 14 nap szokott lenni.
2016. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vedd alapul az eddigi leghosszabb ciklusodat és ha ahhoz képest késik akkor tesztelhetsz
2016. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A legutóbbi volt a leghosszabb, 30 nap, most vagyok a 32. Napon
2016. okt. 25. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Várd meg míg egy hetet késik a menzid utána csinálj egy terhességi tesztet.. Ha hosszabb a ciklusod lehet hogy később volt peteérésed vagy előfodulhat hogy később fogant..
2016. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En is megvarnam az egy hetet, en aznap csinaltam mikor megkellett volna jonnie es pozitiv lett.. pedig mar lenyugodtam, hogy biztos most sincsen semmi... nagy volt a boldogsag :)

Sok sikert!! :)

2016. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!