Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24nap késés, egy hete pozitív...

24nap késés, egy hete pozitív teszt, hüvelyi UH, petezsák sehol mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 napja késik a mensim, 5-10napos késésnél a tesztem negatív volt... Múlthét vasárnap óta lett egyre pozitívabb de még mindig nem olyan vastag es erős a második csík mint a kontroll csík.. Ma voltam dokinál petezsákot nem látott még annyit mondott hogy megvan vastagodva a mehnyálkahártya 17mm, méhen belül terhességet nem lát, elküldött hcg vérvételre azt mondta ha 1000alatt lesz az érték akkor valószínű még kicsi a terhesseg és baba lehet(lesz) ha ezer fölött van akkor méhen kívüli.. Az eredményem ma meg is lett 441 volt a hcg érték a vérben!egy hét mulva kontroll, ha vérzés vagy erős alhasi görcsöt észlelek akkor azonnal vissza! Mit szóltok? Nagyon elvagyok keseredve első baba lenne! :(

2016. okt. 21. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,ott van. Lehet később fogant vagy béna az UH gép.
2016. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem:( koszonom a valaszodat:(
2016. okt. 21. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kert kontroll vérvételt? Abból sok minden kiderülhetne! Kitartás
2016. okt. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet később fogant. Nekem 38 napi késésnél lett pozitív a teszt de akkor már volt petezsák... 5+4 hetes terhességet állapított meg a doki.
2016. okt. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talan csak kesobb mutatja meg magat, varj még turelemmel!
2016. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Később foganhatott és még pici
2016. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remelem ugy lesz :( alhasi görcseim azok vannak neha..
2016. okt. 22. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!