Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erdekelne hogy valakinek a...

Erdekelne hogy valakinek a "beagyazodas idoszakban" volt e olyan tapasztalata, hogy x2annyira ingerlékeny volt? Esetleg valami tapasztalat mielott megtudta hogy terhes?

Figyelt kérdés
A tesztel varni akarok, mert egy hetem van meg hogy megjojjon.
2016. okt. 25. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Mindkét alkalommal. De elsőre nagyon görcsöltem is így amúgy is sejtettem. Most nem annyira görcsöltem és amúgy is előfordul nálam ovu és menzi között de nagyon ingerlékeny voltam most is.

Első terhességemnél nem volt semmi tünetem nemvárt előtt meg utána se egy hétig, most másodszor mellfeszülés, ez nekem nem PMS, menzi előtt sose tapasztalom. Más nincs.

2016. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az infot 
2016. okt. 25. 18:38
 3/21 A kérdező kommentje:
Most teljesen olyan mintha meg akarna jonni, gorcsol a hasam, es teljesen idegbeteg vagyok felhuzom magam akarmin...
2016. okt. 25. 18:48
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

Első babámmal pont így voltam én is.

(1-es)

2016. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként itt hiába kérdezel, itt senki nem érzett semmit beágyazódáskor, senkinek nem volt semmi baja, mindenkinek azonnal a semmiből lettek 5 perces fájásai és 2 szem magnerottól elmúlt a terhesség eleji görcsölés is. Szóval az itteni emberek nem sok görcsölést érezhettek eddigi életükben de okoskodni tudnak arról, hogy aki érez valamit csak bemeséli. (Mondjuk a storimban nem gyanús, hogy pont a másodikat nem éreztem úgy ahhoz képest, hogy azt vártam is míg az elsőnél nem tudtam mit fogok érezni?)

Köszi a lepontozást. :)

1-es

2016. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
En nem pontoztam le senkit :) egy egyszeru kerdesre szerettem volna valaszt kapni a tapasztalatok alapjan
2016. okt. 25. 20:04
 7/21 Kérdésekzöme ***** válasza:
48%
Szia! Mi az elso babat probaljuk ossze hozni, most kivarasi idon vagyok meg pentekig. Mult heten en is rettentoen ingerlekeny voltam, kb ram nezni sem lehetett, olni tudtam volna. Ma reggel iszonyat eros gorcsre ebredtem, magzatpozbol alig tudtam felkelni 2-3percig eltelt. Nem is tudom pontosan milyen fajdalom volt, elesen beszurt, gordolt. Most este nagyon halvany kremes rozsaszines folyasom volt. Haaaat kivancsi leszek mi lesz. 7honapja probalkozunk...
2016. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen neked is a valaszt :) ez ag idegesség nem tudom mitol johet elo. En a jovo hetet varom. Most probaltuk eloszor vedekezes nelkul, nagyon szeretnenk ha osszejonne :)
2016. okt. 25. 20:50
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Tudom kérdező, csak saját tapasztalatom, hogy aki érez bármit nemvárt előtt, az le lesz pontozva.

Egyébként drukkolok! :)

1-es

2016. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Kérdésekzöme ***** válasza:
62%
Engem is lepontoztak, mert hogy nagyon figyelem a testem minden rezduleset es hogy ragorcsolok.... Pedig ebbe a honapba egesz jol el tudtam hessegetni a gondolataim csak az elmult ket-harom napba figyeltem fel... Nekem erre csak az a velemenyem hogy persze, hogy figyeli az ember ennyi ido utan meg foleg! Meg hat az ember el megy dokihoz, o is megkerdezi, hogy mikor mi merre hany meter, nem mondhatom azt hogy sorry nem figyeltem mert nem akartam ragorcsolni.... 😊
2016. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!