Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség, tapasztalatok...

Lehet terhesség, tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Olyan tanácstalan helyzetbe kerültem,hogy hozzátok fordulok ☺

Kedden kellene megjönnie.Van egy olyan érzésem,hogy talán az babás vagyok.Szúrkál a hasam,folyton éhes vagyok (hiztam is 2kg-t)érzékeny a mellem mintha nőtt is volna,fájdogál a derekam. Vagy ezek csak premenstruációs tünetek.

Van már gyerekem...de ez olyan furcsa helyzet...tapasztalatok,vélemények.



2016. aug. 12. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább PMS tünet. Rögtön nem nől meg az ember étvágya... De szaladj el patikába vegyél tesztet és holnap reggeli első vizeletből csinálj tesztet. 18+6 hkm
2016. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom...inkább az érzés ami nem hagy nyugodni! Tesztelni sztem nagyon korán van még,hiszen majd csak kedden kéne megjönni.Köszönöm a választ és boldog baba várást kívánok!
2016. aug. 12. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj türelemmel, és ki fog derülni, hogy terhes vagy-e.

Nincs kizárva, elvégre nem látunk beléd, de akár az is lehet, hogy csak meg fog jönni. A hízás sima vízvisszatartás is lehet, mensi előtt elég gyakori, főleg ha a sósat kívánod.


Egyébként ha nem jön meg a jövő héten, akkor kiderül. :)

2016. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahogy én is azt gondoltam ha nem jön meg kiderül 😁 Azért köszönöm a kedves válaszaitokat
2016. aug. 12. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ovu után pár nappal már jött a farkaséhség, folyamatosan éhes voltam, furcsálltuk is, 1 héttel utána jött csak a pozi teszt. 13+3hkm :)
2016. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!