Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy nem mutatja ki a...

Létezik hogy nem mutatja ki a teszt a babát? 7 edikén volt egy kis baleset azota már csináltam 2 tesztet. Negativak.18 án és 22 ikén.

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 14 nap kell, hogy kimutassa a teszt, ha terhes vagy. Még korán teszteltél akkor is, ha terhes vagy.
2016. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ovulációtól kell eltelnie annyinak, együttléttől több is lehet, 17-20 nap is akár. Késik a menzeszed?
2016. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem megjött de csak 3 nap volt kevesebb mint szokott.CSak hányingerem van most már lassan egy hete.A melleimen megjelentek a mirigyek is meg fel is vagyok puffadva.Van már két gyerköcöm.Velük nem volt ilyen.Ezért vagyok ilyen kis tudatlan.
2016. okt. 25. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet később fogant.. Mivel a spermiumok több napig is életképesek nem biztos hogy 7.-én fogant.. Egyébként ha nem akarsz gyereket akkor miért nem írattál a " baleset " után Esemény utáni tablettát?
2016. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert végülis ha baba van a dologba megtartjuk ezért nem irattam.
2016. okt. 26. 17:26
 6/6 anonim válasza:
Szia. Mi lett veled azota?
2017. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!