Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Misseb ab. után mikor estetek...

Misseb ab. után mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés
9.13-án műtöttek missed ab.végett. kb 1 hétig véreztem és 10.16-án megjött a menseszem. Tartott kb 22.éig. 11.18-án kéne megjöjjön. Viszont ma szeretkezés után néztük, hogy kiszakadt a gumi. Folyt is ki belőlem szóval juthatott belém is. Mennyi az esélye hogy terhes legyek? Illetve ilyenkor könnyeb a teherbe esés ha jól tudom? Nem vagyok még felkészülve lelkileg egy újabb terhessegre.
2016. okt. 27. 22:40
 1/7 A kérdező kommentje:
A menstruációm nem volt mindig pontos hol elöbb hol késöbb pár nappal jött meg a második babó születése után
2016. okt. 27. 22:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Négy hónap próbálkozás után sikerült.
2016. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

8 éve az első terhességem missed ab lett. Én nagyon szerettem volna minél előbb újra terhes lenni. Így 2 hónap múlva már az is voltam. Minden rendben volt.

Most terveztük a kistesót. Elsőre össze is jött, de szeptember 7-én missed ab lett.

Október 13-án megjött, és mi már most nem védekezünk.

Még kb. 10-12 nap és kiderül összejött-e.

2016. okt. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 8 hetesen volt missed ab áprilisban. 30 nap múlva jött meg, onnantól nem védekeztünk. Júniusban estem teherbe.

Nem feltétlenül könnyebb ilyenkor a teherbeesés, van, aki ugyanúgy sokat vár a babára.

Ha nagyon nem vagy még felkészülve az újabb terhességre, menj esemény utáni tablettáért. Bar az a hormon bomba most biztos nem hiányzik a szervezetednek egy vetélés után.

2016. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem áprilisban volt egy spontán vetélésem (8 hetesen)...utána a következő menstruációig vártunk, majd próbálkoztunk. Nekem nem volt lelkierőm várni, "védekezni".

Végül júliusban lettem várandós :)


Kívánok kitartást, mihamarabbi babásodást!

2016. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki 2 ciklus kivárását javasolta, utána elsöre sikerült. Elötte majdnem 8 hónapig próbálkoztunk!


Ismerek olyat akinek már meg se jött utána, le is szidta a doki, d nem volt végül gond a babával.

2016. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nnekem pl missed ab után 1x jött meg és utána újra teherbeestem és sajnos az a baba sem maradt meg :/ viszont utána 5hónapot vártunk és most már 14 hetes terhes vagyok és eddig semmi baj nem volt :) én azt tanácsolom várd ki az időt amit mond az orvos nem véletlenül mondják... Persze nem mindenkinél van baj de nem gondolom hogy érdemes megkockáztatni még egy vetélést mert az egyszer is bőven sok :/ de nagyon sok sikert neked!!!
2016. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!