Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a méhemben a folyadék...

Mi lehet a méhemben a folyadéktartalmú képlet?

Figyelt kérdés
Lombikra készülünk, be kellett szednem előtte 1 havi fogamzásgátlót. Azóta nem jött meg. Ma vagyok a 47-dik napon. Voltam múlt héten a meddőségiben, annyit mondott az orvos, hogy 12 mm a nyálkahártya, várjak, amíg megjön. Kb 2 másodpercig "vizsgált". Most szerdán elmentem egy magánrendelésre, ott alaposan megvizsgáltak, és mondták, hogy a méhemben van egy 2,6 mm-es folyadék tartalmú képlet, és a jobb petefészkemben egy közel 3 cm-es ciszta. A nyálkahártya pedig 7,6 mm. Mondtam az orvosnak, hogy 1 héttel ezelőtt 12 mm volt. Azt mondta, hogy kizárt, nem tudja, hogy mit néztek a meddőségiben. Az orvos kérdezte, hogy lehetek-e terhes. Mondtam, hogy nem, hiszen fogigátlót szedtem, illetve szerintem az a hónap kimaradt, férjem 1 hétig Pesten volt, betegek voltunk stb. Valaki járt már így? A tesztek negatívak.
2016. okt. 28. 06:46
 1/4 anonim válasza:
Én jártam már így. A cysta miatt van sztem. Nekem is így volt a papíromon, hogy az egyik oldalon cysta a másikon folyadék tartalmú képlet. Ezért fájt egyszer a jobb egyszer a bal petefészkem.
2016. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt elfelejtettem, hogy ilyenkor vagy felírnak gyógyszert ami elhajtja, vagy ha nem olyan nagy akkor a köv. Mensivel elmegy, úgyhogy ne ijedj meg
2016. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat. De Neked akkor nem a méhedben volt a folyadéktartalmú képlet?
2016. okt. 28. 07:48
 4/4 anonim válasza:
Nekem a petefészkemben. De szerintem nagy külömbség nem lehet, mert ugyanúgy ürül.
2016. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!