Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Lehetek terhes?

Mit tegyek? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt, most feküdtünk le először, és kiszakadt a gumi. Elvileg kivette mielőtt elélvezett volna, de ez nem teljesen biztos. Vettem be esemény utáni tablettát az aktus utáni reggelen, a barátom az anyjával hozatott, vele beszélte meg. Én nem merem anyunak elmondani, vagy megbeszélni vele, pedig nagyon jó kapcsolatunk van. Ideges vagyok, még 20 nap múlva kell megjöjjön, és nem tudom mitévő legyek. 16 éves vagyok, a barátom 17. Érdemes lenne elmondani, lehet még tenni valamit? Nagyon ideges vagyok. Olyan rossz, hogy már az elsőnél ez történt..

2016. okt. 29. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindent, amit lehetett, megtettél. Kaptál egy lórúgásnyi hormont, valószínűleg az elrendezi a dolgokat.

Viszont ha javasolhatok valamit, inkább még ne éljetek nemi életet. Ugyanis mi az, hogy mielőtt elment volna, kivette, de ez nem biztos? Mégis hány éves a barátod, hogy nem érzi, hogy elmegy? Azt érzi. Éreznie kell.

A másik meg, hogy tanuljátok meg az óvszert használni. Mert ha nem tudjátok, akkor lesz itt még gond. És esemény utáni tablettát évente max. csak kétszer lehet bevenni.

2016. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az anyjával hozatott? Ez nem úgy működik, hogy bemész és leveszed a polcról... gondolom, nem ment miatta a sürgősségi ambulanciára...
2016. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Többet nem tudtok tenni, ahogy írták is, megtettetek mindent. Izgulhattok még egy ideig akkor, mert van hogy az eseményutáni sem hat, persze ahhoz hatalmas "szerencse" kell.

Ha nagyon jó kapcsolatotok van akkor mond el neki, megtudjátok beszélni, és a későbbiekre tud talán tanácsot is adni. De ne legyetek felelőtlenek, olyan nincs, hogy nem érzi mikor megy el, és nemtudja hogy kivette-e időben vagy sem.

2016. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Átbeszéltük, biztos benne hogy kivette előtte. Amikor érezte, rögtön kivette. De az előváladék kifolyhatott, vagy rácseppenhetett az óvszerből. Nagyon nagyon ideges vagyok, és bánt, hogy mindenre figyeltünk és már az első alkalom rosszul sikerült.. nagyon félek.
2016. okt. 29. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Az esemenyutanitol nem leszel terhes, azert talaltak ki!

Ezen mar kar gorcsolni, hogy kivette nem vette ki stb., bevetted a tablettat, nem lesz gond.

Az ovszerben en sem bizok, a fogamzasgatlo biztosabb, bar ilyen fiatalon nem tudom mennyire javallott elkezdeni szedni.

2016. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ginger Mama ***** válasza:
Nem ártana tisztában lenned a ciklusoddal is mielőtt lehet feleslegesen szedtél be egy nagy adag hormont... A másik meg hogy tanulmányozzátok át jobban magatokat és egymást is mielőtt sexeltek. :) Lehet nektek elég még a madzti meg a petting.
2018. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!