Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-an kellett volna megjojon...

Timea Batog kérdése:

26-an kellett volna megjojon ma csinaltam egy tesztet de negativ lett, szerintetek tul hamar csinaltam lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, van remény. Nem biztos, hogy akkor volt péd, amikor "kellett volna". Ha csak pár nappal is később volt, egyáltalán nem csoda egy negatív teszt még.

Ahogy sok más oka is lehet a késésnek.

2-3 naponta érdemes tesztelni.

2016. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem csináltad túl hamar, max. ha később volt peteérésed, mint a ciklusban "szokásos helye".

Ettől függetlenül ezt senki meg nem mondja most Neked.


Két naponta tesztelnék reggeli pisiből, és ha eltelik egy egész hét és még mindig negatív, akkor mennék az orvoshoz haladéktalanul. Feltéve hogy egyébként rendszeresen megjön persze.

2016. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig mindig pontos volt sot 1 nappal elobb jott mind kellett volna koszonom a valaszotokat
2016. okt. 28. 10:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Akar egy hetet is keshet, es ha neha kimarad, az is belefer.

Koran teszteltel. Raersz hetfo korul.

2016. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy egészséges termékeny nőnél nem fér bele a "néha kimarad".

A nőiségünk nem játék, főleg ha valaki babát szeretne, ha felborul a ciklus az sosem normális.

(Persze nem a két nap késésére gondolok.)

2016. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sosem futottam egy het keses utan orvoshoz, teljesen felesleges.
2016. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek a saját döntése természetesen, én csak leírtam, hogy mit gondolok.

Ismerem saját magam, ha velem történne, én biztos hogy mennék, mert 25 évnyi menstruáció (három gyerek) alatt velem sose történt ilyen. Kivétel persze a szoptatás alatti időszak, de az megint más...

2016. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lanyok nekem eddig sosem kesett es ki se maradt szeretnenk babat es most nem tidom minek vegyem ezt a kesest meg ha csak 2 nap is
2016. okt. 28. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont ezért írtam azt, amit.

Vagy baba, vagy valami egyéb probléma okozhat késést.

Ha kései peteérésed volt, akkor belefér most még ez a negatív teszt, de ha egy hét késésnél is negatív lesz, akkor meg kell nézetni, hogy mi van.


Amúgy hány naposak a ciklusaid? Mert minél rövidebbek alapból, annál inkább lehetséges ez, ami most van, hogy baba van, de még nem mutatja a teszt.

Ha inkább hosszabbak (29 nap felé, vagy picit több), akkor illene mihamarabb mutatnia...

2016. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
26 napos a ciklusom
2016. okt. 28. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!