Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios tesztem 4 napja...

Ovulacios tesztem 4 napja halvany pozitiv. Ez normalis igy kell hogy mukodjon? Szaradas utan jelenik meg a halvany masodik vonal. Nem olyan eros mint az elso de lathato. Masnal is igy mukodott?

Figyelt kérdés
Vateras one step tesztjeim vannak. Mindennap 10 korul tesztelek ekkor van ra idom ... Rossz az osszes idaig elhasznalt tesztem ?

#ovulációs teszt #vaterateszt
2016. okt. 30. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az lh hormon, amire a teszt reagal, egesz ciklusban van a szervezetedben, de a peteeres elott 1-2 nappal hirtelen emelkedik a mennyisege, majd le is esik.

Szaradas, illetve a hataridon tul eleve lenyegtelen, hogy mit latsz a teszten, de ha idon belul lenne rajta halvany vonal, az is teljesen normalis lenne.

Az a lenyeg, hogy mikor lesz pozitiv, tehat hatarozott masodik vonal, ami vagy ugyanolyan eros, mint a kontrollcsik, de altalaban meg erosebb. Lehet, hogy egyik naprol a masikra lesz ilyen, az is lehet, hogy naprol-napra erosodik, majd pozitiv lesz. Olyan is van, hoy ket napig pozitiv, ezert kell folytatni a tesztelest pozitiv utan, mert az elso negativ napon van kb a peteeres.

Ha egesz honapban negativ marad, akkor kovetkezo ciklusban erdemes erzekenyebb tesztet venni, mert ebbol is van tobb erossegu es nem mindenkinek jelez mindegyik.


Hanyadik ciklusnapon vagy egyebkent?

2016. okt. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is végig halvány "pozitív" ( ami valójában teljesen negatív!) volt, és peteérés előtt 3-4 nappal kezdett erősödni. A használati útmutatóban is le van írva, hogy a második halvány csík normális, de még negatív. Hajrá!

26 hkm

2016. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek ! Ma vagyok a 11 napon es 26 napos ciklusaim vannak. Osszezavarodtam mert azt hittem egyertelmu lesz mint a terhessegi teszt... Mindennap tesztelek tovabb :)
2016. okt. 30. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!