Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így biztosan lehet tudni,...

Így biztosan lehet tudni, hogy volt tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt az ovutesztemen szinte csak 1 csík volt, annyira halványan jelent meg. Viszont tegnap meg olyan erősen pozitív volt, hogy a tesztcsík már majdnem lilás-feketés színű volt. Ma meg újra halvány a 2. csík. Ha nem repedne meg a tüsző, akkor továbbra is pozi lenne, nem? Így lehet ellenőrizni, hogy megvolt e tüszőrepedés, ha egyik nap pozi, utána meg rögtön nagyon negatív?

(a félreértések miatt, reggel-este szoktam ovutesztelni, és tegnap reggel és este ugyanolyan erős pozi volt, ma meg már reggel ugyanakkor mint tegnap, nagyon nega)



2012. ápr. 10. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Az ovuteszttel csak valószínűsíthető, hogy megvolt a tüszőrepedés Biztosan csak a mellette végzett hőgörbe vezetésből lehetne látni, ha utána felmegy a hő. Illetve uh-os vizsgálattal lehetne igazolni. Az ovuteszt nem garancia rá, de azért valószínű, hogy tényleg megrepedt.
2012. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Nekem is ovutesztelnem kell, de a dokim az lh csúcs után pár nappal megnéz, hogy megrepedt -e.
2012. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!