Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes ha rá élvezet...

Lehetek e terhes ha rá élvezett a puncimra a párom?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még, 1-2 napja lett vége a menzeszemnek. A menzesznaptaram azt írja hogy a mai nap a terhességi esélyem alacsony. A csiklom környékére élvezett. Köszönöm a választ
2016. okt. 30. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy terhes. Ahhoz, hogy teherbe ess, be is kell, hogy hatoljon a barátod..
2016. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megnyugodtam
2016. okt. 30. 15:22
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Még akkor sem biztos, hogy teherbe esnél, ha beléd élvezett volna. Így viszont esélytelen, úgyhogy nyugi.
2016. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
8.-os biosz könyv ír olyat hogy ha csiklóra ejakulál a pasi attól lesz terhes a nő? NEM!!!!! nyugi így nem eshetsz teherbe.
2016. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
De miért játszol felnőttest ha a legalapabb ismereteid sincsennek meg a SAJÁT testedről? És ami mindig is érdekelt, ezeket miért nem az anyukátoktól kérdezitek meg?
2016. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

5 Nem anyira hülye kérdés ez, sokan félnek attól, hogy befolyik valahogyan a sperma a hüvelybe, sőt egyesek szerint, (itt a gyk-n, a válaszadókról beszélek) mindenféle misztikus dologtól, pl. ujjazás, teherbe lehet esni, mert biztos rákerült valahogyan a sperma és egyéb hülyeségek.

Az a lány pedig, aki az anyjától kérdezi meg, hogy terhes lehet-e attól, hogy a puncijára élveztek, minimum perverz.

2016. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Hát de 8.-ban tanítják a teherbe esés módjait, ott megtanulhatta volna...de ilyenkor elgondolkozom, hogy mennyi mással nincs tisztában, amik viszont vezethetnek terhességhez a későbbiekben. És ugye az anya-lánya kapcsolatnak kellene annyira bizalmasnak lennie, hogy az ilyen dolgokat meg lehessen beszélni, nem pedig vadidegenekre hallgatni itt gyk-n, akik között van olyan is, aki váltig állította, hogy a szűzhártyán nincsen lyuk..és itt felnőtt emberekről beszélünk. Mert ha valaki hülyeséget mond a kérdezőnek, és bajba kerül, ő és az anyja viselik a következményeket, ezért elsősorban vele kéne ilyenekről beszélni.
2016. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
7 van itt sok hülye kérdés, szerintem ez messze nem a legrosszabb. Fiatal koromban biztosan én sem voltam mindennel tisztában, már nem emlékszem, de akkor nem volt net, h ott kérdezősködjek. Vannak jó oldalak kamaszoknak, azokat már sokszor belinkeltem, mert valóban fontos lenne a felvilágosítás.
2016. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi ez a lepontozás dömping? Semmilyen válasz nem jó? Nem gond, ha nem tetszik más válasza, csak akkor talán hozzá is kellene szólni valamit a témához.
2016. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Túl sok itt a tini anyuka. Ezért, kedves utolsó. Ezt már igazán megtanulhattad volna. Ha egyszer GIK-ra jössz, számolj azzal, hogy gyerekek uralják.
2016. okt. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!