Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom 7. napján nődokinál...

Ciklusom 7. napján nődokinál voltam és ezeket az adatokat irta a leletemre hüvelyi uh után, ekkor este szexeltünk a párommal, belém élvezett, lehet hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Uterus nagysága:69x30 mm J. O ovárium:20x16 mm Bal. O. ovárium:30x18 mm Douglasban folyadék nincs. Endometrium vastagága:8.5mm legnagyobb folliculus:6mm legnagyobb folliculus:16mm
2016. okt. 26. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ciklus 7. napján nem valószínű, 10. és 17. nap között kellene szexelni kétnaponta. Legnagyobb esély 14. nap körül van 28 napos ciklusnál.
2016. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

uterus =méh

j o ovárium= jobb petefészek

b.o ovárium= bal petefészek

Endometrium= méhnyálkahártya

folliculus= pete


tehát te pont peteérés előtt vagy néhány nappal.

teljesen normálisak a méretek.


És előttem válaszoló jól írta. a Strapabíró katonák simán kibirják, mig a nagyobb 16 mm pete kiszabadul. tehát igazából nem igen vagy védve.

Mert ez kb 1-2-3 napon belül megtörténhet. addigra a méhnyálkahártyád elérheti a 11 mm vastagságot, ami elég lehet a teherbeeséshez. Mire beágyazódik lesz 15-16 mm.


De!!!

Ne forgasd bele magad. Nem tudom mikor volt, de ha az elmúlt 3 nap alatt akkor usgyi doki, esemény utáni tablettáért. ha viszont eltelt azóta 3 nap, akkor csak bizakodni tudsz, hogy nem történt megtermékenyítés!

2016. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
folliculus = tüsző
2016. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!