Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Elsőnek is szeretném leszögezni, hogy nem kérek értelmetlen válaszokat, kioktatást sem!


A barátommal tegnap és tegnapelőtt lefeküdtünk. Használtunk óvszert, de a periódusos naptáram szerint pont most vagyok a termékeny napjaimban. Szombatra ovulációt írt. Az óvszernek semmi baja nem lett, tehát nem szakadt ki és tudtunkkal ki sem folyt semmi.

Mégis, olyan furán érzem a hasam alját ma, ráadásul a vizeletem nagyon kellemetlen, szúrós szagú volt. Tudom, hogy 1-2 nap után nem lehet megállapítani a terhességet, de kérlek titeket, nyugtassatok meg, hogy lehetetlen hogy terhes legyek, mert nagyon rá vagyok stresszelve.

Köszönöm szépen az értelmes válaszolóknak! :)

17/L


2016. okt. 30. 17:09
 1/5 anonim válasza:
Inkább felfáztál -.-
2016. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt el a gumi nem vagy terhes.

De amúgy sem jelentkeznének a "tünetei" másnap.

2016. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem egy mobil alkalmazásra bízod az ovuláció időpontját?! Inkább felfáztál.
2016. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek inkább a felfázás tünetei. És másnap, vagy harmadnap még nem fogod a terhesség tüneteit érezni amúgy sem.
2016. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül kiderült hogy tényleg felfáztam.:( köszi hogy írtatok!:)
2016. okt. 31. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!