Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt valami a gumiba pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valami a gumiba pedig nem érezte hogy elment volna lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal most voltunk először együtt az első simán ment ovszerrel védeketünk és jóval azelőtt kihúzta mielőtt elment volna. Rá 10 perccel újra csináltuk szintén óvszerrel de akkor már nem olyan finoman. Nem érezte hogy elment volna pedig eddig mindig érezte, mégis mikor kihuzta a gumi össze volt gyűrődve (de rendesen rajta volt) és volt valami benne meg az én nemi szervemnél is. Letöröltem és utána egy fél órára rá elmentem fürdeni. Lehet hogy csak az előváladék volt vagy pedig nem érezte a másodiknál vagy az is lehet hogy amit én éreztem az a benedvesedés volt. Viszont most egy kicsit aggódom tudnátok segíteni nekem. Lehetek terhes?
2016. aug. 28. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rajta volt a gumi akkor nem mindegy? nem is lyukadt ki?
2016. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lyukadt ki és rajta volt
2016. aug. 28. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rajta volt a gumi és nem szakadt el akkor nyugi nem lehetsz terhes.
2016. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal miért szexelsz? Belül a cucc síkosító+előváladék, benned pedig a saját nedved. Gumi fent volt, nem volt lyukas. Akkor?

Mi ezen olyan bonyolult?

2016. aug. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!