Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint egy hete késik,...

Több mint egy hete késik, egyébként a ciklusaim szabályosak, nem értem a dolgot, feszül a mellem, gyengébb vagyok, mégis 3 tesztem negatív, lehet tul korai volt? Ha jövő héten elmennék dokihoz, és baba van már látna vmit? Vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A teszt lehet hogy csak később mutatja ki. Ha már egy hete késik a jövő héten már látnia kell a dokinak legalább a petezsákot ha terhes vagy. Addig csinálj még egy tesztet pár nap múlva.
2008. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de igen is reménykedj lehet, hogy a teszt még korai csináltass inkább vérvizsgálatot az tuti. elmehetsz orvoshoz de még lehet, hogy korai lenne de nem árt ha tud róla, és lehet, hogy te is megnyukszol, csinálj több fajta tesztet, és ne idegeskedj az nem tesz jót. drukkolok neked, Letti.
2008. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj még egy tesztet legalább! Azonban ha továbbra is negatív és mégsem jön meg, menj el orvoshoz. Nekem van ismerősöm, akinek nem lett pozitív tesztje, de a doki látta már a petezsákot... ha egy hete késik, akkor olyan 5 hetes vagy most, a 6. héten már a petezsák jól látszik, jobb uh-gépen a baba is és a szívhang is lehet hogy hallható!!
2008. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!