Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez, hogy lehet? Pozitív lett...

Ez, hogy lehet? Pozitív lett aztán a 2. Tesztem negatív,3. Tesztem megint pozi?!

Figyelt kérdés

Még van esély, mert nem jött meg. Csináltam 3 tesztet(ugyanaz a márka..)

Első tesztem + második - harmadik megint +... A tesztek között 1-1 nap eltérés van. Én arra gondoltam ha most netán tényleg terhes lennék létezik olyan hogy ugyanaz a tesztmárkánál egyik teszt érzékenyebb mint pl ami a másik csomagba van?


2016. nov. 1. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy hibas volt a teszt..

De ket pozi nem hiszem h tèved.

:)

2016. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az első pozi teszt után, nem csináltam többet, mert szerintem teljesen felesleges. Valószínűleg hibás volt a negatív teszted. 2 pozi teszt egyértelműen terhességet jelent.
2016. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miert kell ennyit tesztelni?

Ha kesik 4-5 napot, akkor eleg tesztelni. Ha semmi, akkor par nap mulva uj teszt.

2016. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

en egyszer vettem clearblue-t (jo draga de ki is irja kb. Hany hetes) tokeletesen mukodott( digitalis)

Szerintem hibas volt a 2., en kiadtam inkabb egyszer ennyi penzt es tutira mentem. Bar ket pozi teszt nem mind1. Ha 2 - lenne es egy halvany belemagyarazott + akkor lenne fura,hogy terhes vagy.

2016. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!