Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt kérdés? Tapasztaltab...

Ovu teszt kérdés? Tapasztaltabbak válaszolnátok?

Figyelt kérdés

az első ovu tesztes hónapom. Most használok először ilyet. ciklusom 14. napján kezdtem el a tesztelést, lásd alább kép. (rajta minden infó) (Hosszabb ciklusaim vannak egyébként)


A 3 nap alatt szerintem egyáltalán nem erősödött.


Kérdésem lenne hogy mit gondoltok ilyen erősségű csíkokkal van esély hogy még peteérés előtt lehetek, vagy lehet hogy már simán túl vagyok rajta.... Peteérés után mennyire látszik a második csík az lh teszten ?



[link]

Ha aképre rákattintotok akkor jobban látszik a dátum és az idő , hogy mikor készültek a tesztek !


A teszt vateráról rendelt David nevezetű teszt. használta már esetleg valaki ezt a fajta ovu tesztet?


válaszokat előre is köszönöm !



2016. okt. 26. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En mindig ezt hasznalom masfel eve. Nekem mindig szepen mutatja az ovut. Sztem mar tzl vagy rajta. Akkor volt ilyen nekem. Aztan egyik naprol a masikra semmi nem volt rajta. Sztem az egyik legjobb teszt. Bar en nemetotszagban elek.
2016. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia !


Köszönöm szépen a válaszod ! :)

2016. okt. 26. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Ki is maradhatott mivel minden nonek kimarad evente 3-4 alkalommal.

2. Mar lehetett es lemaradtal. Ismerek olyat , akinek 9.cnapon van a pèje.

3. Vagy mint nekem.. 19.napon van a pèm. :) relax

Probalj ki mas tesztet. Nekem van egy fajta ami sosem akarta mutatni. Maradok a reginel.drukkolok

2016. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most használtam ebben a hónapban először. Nekem is ilyen volt a 14. nap körül, most az elmúlt 2 napban volt pozitív és ma már negatív. 20 és 21. napon volt ez, és szerintem 21 délelőtt történt valami odabent, mert fájdogált a hasam úgy mint amikor megjön. Ha hosszabb a ciklusod simán lehet hogy még ezután lesz. Én is ezt a tesztet használom egyébként. Én rendeltem jó sokat, szóval csináltam minden nap attól kezdődően hogy elmúlt a menstruációm. Gyógyszert nemrég hagytam abba és kíváncsi voltam hogy egyáltalán van-e már peteérésem. A teszt és egyéb tünetek alapján volt. Hőmérőt nem használok mert van egy 21 hónapos kisfiam aki mellett nem igazán tudom mérni az ébredési hőt. Ha van teszted szerintem csináld még tovább pár napig. Nekem nem fokozatosan erősödött, hanem egyik nap kb. mint tiéd utána meg egyértelműen erős pozitív lett a teszt. Nem lehet összetéveszteni.
2016. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso. Es hany naposak a ciklusaid? Megvan legalabb a 12nap lutealis fazisod? Mert akkor jo hosszu a ciklusod. Nekem 9nap a fazisom, ovutol menzeszig. Gyogyszeres kezeles kell h megtudjon tapadni a pici..
2016. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!