Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha netán terhes lennék megjönn...

Ha netán terhes lennék megjönne normálisan a 7napos szünetben?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedek fogamzásgátlót.. Első hónapban minden okés volt... Barnáztam kb 6-7 napig de ez állitólag tök normális. Aztán megjött a 7 napos szünetbe.. Na én itt gyanút fogtam 5-6 napig borzasztó!!! görcsök mellett ömlött belőlem a vér... Itt elkezdtem azon gondolkodni, hogy lehet nem jó ez a gyógyszer? Mosta 2. Levélnél nem barnáztam majd középidőkor éreztem a peteérést elég erősen... Jó oké erre is csak legyintettem... Barátommal együtt voltunk elkezdte simizni a hasam, hogy szerinte terhes vagyok.(tudja, hogy szedek gyógyszert és, hogy elméletileg nem lehetne..) aztán nem nyugodtam. Csináltam egy tesztet ami halvány de pozitív lett. Ha ez nem velem történne el se hinném. Még annyi volt, hogy csütörtökön elkezdtem kicsit barnázni de csak egy napig tartott. Vasárnap meg hánytam. Szerintetek most mi van? Azért írtam ki ezt a kérdést mert épp nyílal a hasam.. Ez most kezdődött. Már csak a levélbe egy szem tabim van.
2016. nov. 1. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Van akinek megjön van akinek nem.. De ha fogamzásgátló tablettát szedsz akkor kevesebb esélye van.
2016. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt akkor nagy valószínűséggel Terhes vagy. Menj nőgyógyászhoz
2016. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vkinek megjon, vkinek nem. Amugy az ra van irva minden fogamzasgatlo gyogyszerre, meg el is mondja az orvostol kezdve a patikuson at mindenki, h az elso honapban meg kell egyeb modon vedekzni, m akkor meg nem hat igazan a gyogyszer, m kell legalabb 1 honap, amig raall a szervezeted.

En a helyedben surgosen vennek egy tesztet...vagy kettot

2016. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!