Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes terhes vagyok eszem...

LempergerAnita kérdése:

7 hetes terhes vagyok eszem de mégis rosszul vagyok ugy érzem nem kívánok semmit sem! Ennek ellenére eszem normálisan de ugy érzem ha csak kajára gondolok rosszul leszek! Mit tegyek? Ártok a babának?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit, csináld ahogy eddig. Ez egy ilyen időszak.

Örülj hogy nem hánysz!

A babának nem ártasz természetesen.

Ha szerencséd van pár héten belül jobb lesz.

2013. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és sokszor egyél keveset, úgy a legelviselhetőbb.

első

2013. dec. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz tenni, a babának semmi baja nem lesz. sok kismama nem is tud enni az elején sokan fogynak is az elsö hetekben akár 5 kg-ot is.
2013. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 11. hétig gyakorlatilag az étkezés gondolatától, a kaja látványától (gasztro műsorok) is rosszul voltam. Hideg gyümölcslevesen és turmixon éltem addig, jól megcukroztam, h azért vmi energyi legyen bennem és bírjam a napot. Most a sokszor kicsit a megoldás.


Kitartást Neked! 14 hkm.

2013. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem még most is van olyan időszakom, hogy rosszul vagyok még a kaja gondolatától is. 7. és 8. héten nekem is volt egy kis émelygős, semmit nem kívánok, undorodom a kajától időszak, de utána jobb lett. Mostanában is van úgy, hogy nem tudnám semmire azt mondani, hogy szívesen megenném. Sőt, van olyan, hogy érzem ha ezt a falatot lenyelem, akkor tuti visszajön. De a borzasztó az, hogy közben meg érzem, hogy éhes vagyok...Szóval kitartást, sajnos ez ilyenkor így van. De tényleg örüljünk, hogy nem hányunk! Eddig nem fogytam és nem is híztam.

14hkm

2013. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!