Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik hónapban két menstruáció...

Egyik hónapban két menstruáció, a másikban egy sem?

Figyelt kérdés
Szeptember elején megjött, és rá 14 napra megint. Októberben viszont nem jött meg. Mi lehet az oka szerintetek? Terhesség lehetséges?
2016. nov. 2. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt velem ilyen, és a nőgyógyászom azt mondta, hogy a 21 naposnál rövidebb ciklusban nincs peteérés, évente egy-két alkalommal belefér az ilyesmi.

Azt, hogy lehetséges-e terhesség, egy teszttel lehetne eldönteni.

2016. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet kideriteni mi okozza, általában ráforgják hogy hormonzavar vagy nagyobb stressz ért de szinte biztos hogy ilyenkor valami megzavarta a ciklust. Sokan megcáfolják az oki szerepét de én váltig állítom hogy nálam a hirtelen gyakorivá való szexuális élet volt a ludas...(több év kihagyás után napi 2) utána egy pár hónapig össze vissza jött meg és a ciklus hossza is váltakozik 21 és 35 között de volt olyan is hogy két hetet késett azt hittem terhes vagyok mert teljesen ráillettek a tünetek ia de aztán mégsem.
2016. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

# 2: Én két-három év kihagyás után kezdtem igen intenzív szexuális életet élni (napi 3-5 is akár), de nem befolyásolta a ciklusom. Csak amikor teherbe estem...

A korral spontán is változik a ciklus hossza, és előfordulhatnak kilengések ilyen-olyan irányban, nekem többször volt ilyen életem során, aztán szépen visszaállt minden az eredeti kerékvágásba.

2016. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem élek szexuális életet, ezért nem lehet az az oka. Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!