Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július óta dolgozunk a babapro...

Július óta dolgozunk a babaprojekten. De sosem lehet tudni mikor jön meg, a legutóbbi 4 ciklusom azóta 25-27-29-26 napos volt ebben a sorrendben. És nem vagyok terhes pedig most is kiderült hogy ovu előtt 5 nappal voltunk együtt. Lehet baj van velem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok,párom 30

minden álma egy kisfiú,de 4 hónapja még nem sikerült összehozni..

Mit gondoltok ha elmegyek dokihoz és ő megnéz hüvelyi uh-val akkor nagyjábol tudni fogom mikor kell szexelni a babáért vagy valami segítség hogy hamarabb terhes legyek,mert a számolgatás nem használható nálam?


2016. nov. 3. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az 5 nappal előtte már elég kevés esélyű. Vagy legyetek 2 naponta együtt, vagy vegyél LH tesztet vagy figyeld magad (nyák, hőmérő).

(...és ha kislány lesz?)

2016. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

4 hónap nem sok idő. Az orvosok egy év után szokták javasolni, hogy keressék fel őket, ha addig nem sikerül. Viszont ha sokat stresszeltek emiatt akkor érdemes már fél év után. Átlagosan 5-6 hónap mire összejön a baba a pároknak, tehát még benne vagytok.

És ha neked nem volt előzőleg bármi féle betegséged, komplikáció (fertőzés, nőgyógyászati műtét) akkor először érdemesebb, és egyszerűbb a férfit kivizsgálni, ha vele mindent rendben találnak, akkor jöhetsz te. :)

Én egyébként nem aggódnék, 4 hónap tényleg nem sok, nem szabad rástresszelni sem, és ne csak akkor legyetek együtt mikor a "nagykönyv" írja, mert ez is közreműködik tudatalatt, és lehet ezért nem sikerül.

2016. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű az sem, hogy a menstruáció előtt héttel volt pont az ovu. Az is csak egy irányadó, nagykönyvi adat, a valóság sokszor eltér. Legyetek együtt lehetőleg gyakrabban. Ahogy leírtad, úgy tűnik, csak gyerekgyártásra fekszetek össze havonta egyszer. Ha ilyen keveset tudtok együtt lenni, akkor biztos kell nektek baba? Nem is éltek együtt?
2016. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bocs, menstruáció előtt KÉT héttel.
2016. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 6 hónap után jött össze. ha változó a ciklusod használj ovulációs tesztet akkor tudod mikor "érdemes" együtt lennetek
2016. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg romantikázzatokakkor legyetek együtt, amikor jólesik. Hamarabb összejön, ha nem számolgattok görcsösen. Figyeljetek egymásra, lazuljatok el! Nagyon fiatalok vagytok, bőven van még idő... 😉
2016. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Babaprojekt. Szomoru.


Ez nem verseny. Mit csinaltok, ha evekig nem jon ossze?

2016. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A babához rendszeres szex kell, öt naponta az nem elég gyakori.

Négy hónap még semmi! Tudom, az ember azt hiszi, ilyen egyszerű ez, akarja, és lesz azonnal. A valóság az, hogy nagyon gyakran kicsi türelem kell.

Nem biztos, hogy jó neked az ovu teszt, mert nagyon görcsölős vagy. Legyetek együtt minél többször, lehetőleg 2-3 naponta. És ez ne babagyártás legyen, hanem szeretkezés.

2016. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!