Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most negatív, pozitív...

Akkor most negatív, pozitív vagy hibás teszt? Lehet hogy az első teszt hibás lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel tesztet csináltam pozitív lett(erős csík),ma reggel újra és negatív lett kettő is...

Nem értem miért vagy mitől.

Nagyon szeretnénk férjemmel kisbabát,de ezt nem nagyon tudom hová tenni,férjnek még nem szóltam a biztonság kedvéért,hátha teszt hiba.



2016. nov. 3. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik teszt biztos hibás. A legjobb ha felkeresed a nőgyógyászod.
2016. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A jól látható pozitív ritkán téved.

Ugyanaz a típusú teszt mind a három?

Képeket tudsz feltenni?

2016. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pozitív X-epil volt,a két negatív Clearblue
2016. nov. 3. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sya


X epil az egy jo teszt ;)

Az egyik ismim clearblue tesztet vett (digi) nm tudom hanyszor es negativat mutatott ki. Kozbe meg terhes volt.


Bar eddig engem nm csapott be a clearblue. Viszont x epil tesztet en is ellottem es extra halvany csik van rajta. clearblue negativat jelzett. Meg nm jott meg a menszim :/

2016. nov. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok :)


Tesztelj egy masik fajtaval es x epillel. Par nap mulva ha nm jott meg.

2016. nov. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. nov. 4. 03:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Xepilről tudsz feltenni képet?
2016. nov. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!